Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SRÁCOK! Ha ismernétek, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Ha ismernétek, jó csaj lennék a szemetekben? Úgy értem ilyen az a lány, akit 'kerestek'? (jellemzéssel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre szólok: sok lesz!

Igazából nem is tudom, hogy miért kérdezem ezt, valószínűleg önbizalom hiányosságom miatt. Szóval én egy 15 éves lány vagyok, még soha nem volt barátom, illetve intim kapcsolatba sem kerültem még fiúval (annyira nem bánom, mert nem vagyok 'tini ribanc'). Mesélnék a külsőségeimről: erősségem a lábam, mert szép vonala van (bár a belső combommal nem vagyok teljesen elégedett, de mindennap teszek érte), és nem csont sovány, a derekamra mennek általában a plusz kilók, de csak a nőiesség határán belül, a hasam nem lapos, de véleményem szerint szép formája van (sportolásaim lévén pár 'kocka' (nem konkrét értelemben) is felfedezhető rajta), ha elképzelni szeretnétek, Vanessa Hudgens testére hasonlít legjobban. Világosbarna-aranybarna hajam van, soha nem festettem, és nem is fogom, mert imádom a színét, főleg, mert több árnyalatból áll, a szemem színe zöld.

Nem vagyok stréber, szóval nem nyalok a tanároknak, de tanulni tanulok, nem vagyok az a szőke liba típus. Imádok nevetni és mosolyogni, nem cigizem, nem drogozom, alkoholt is csak alkalomadtán, mert nélküle is simán jól érzem magam :) A suliban soha nem voltam az osztály menő csaja, mert nem vagyok nagyszájú. Érdekes módon senki nem tudja, hogy milyen is vagyok igazából. A legtöbb ember úgy gondolja, hogy 'kis ártatlan...stb', pedig ez annyira nem igaz ;), csak éppen nem mutatom ki AZT az énemet, mert mint már említettem, nem leszek a csoport ribanca, akit bárki megkaphat. Ezt az oldalamat csak annak mutatnám meg, akivel már kialakult egy olyan kapcsolat..kicsit érthetőbben: gondoljatok Rihannára...:P én is tudok olyanokat. Táncolok és gitározom, tudom mi kell nektek fiúk ;) engem nem kell eltartani, megvenni a világ legdrágább FORD Mustang-ját, sőőőt, nekem semmi olyan nem kell, ami a pénzen múlik, 'soppingólni' sem vinnék el egy fiút sem, mert tudom, hogy ki nem állhatjátok, és azzal is tisztában vagyok, hogy fontosak a 'pasis esték' a barátaitok :D. Imádom a mókát, pl waterpark, vagy vidámpark, paintball...stb. Újból idézve a szőke libákat, nehogy így tekintsetek rám, smink terén visszafogott, öltözködés terén imádom ami csinos, nem nyávogok, ha elesek (sőt, inkább nevetek magamon), főleg akkor nem ha letörik a körmöm...vagy ha beadnak egy szurit xĐ Nem vagyok féltékenykedő típus, tudom, hogy egy srác akkor is megnéz egy csajt, ha van barátnője, hiszen férfiból van, de azért hagyni sem hagyom magam átverni, de nem törnék ki hisztikben, az biztos. Rossz tulajdonságom, hogy akárhol vagyok, kinyilvánítom a véleményemet, és sokszor bosszúálló vagyok abban az esetben, ha valaki direkt tett keresztbe nekem.

Természetesen vágyom a romantikára, hogy valaki átöleljen, megfogja a kezemet..:), de nem 'csillogó vámpír edvárdka' szinten :DD, attól a sztoritól kiráz a hideg.

Sokszor viselkedem titokzatosan :P


Kb. ennyi lenne, szívesen olvasnék néhány kifejtő kommentet, köszönöm!


2011. dec. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%

ilyen csaj kell nekem :D

17/F

2011. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%
Beléd szerettem...
2011. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
képet
2011. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában jól hangzik. És a rossz tulajdonságok?
2011. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Nagyon jó amit írtál!

Bár csak a 20on éves lányok lennének ennyire értelmesek:)

21f

2011. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
28%
A rossz tulajdonság az, hogy csúnya. :D
2011. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem csak 1 van belőled:)
2011. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
88%

"akárhol vagyok, kinyilvánítom a véleményemet,"

hejj...

2011. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nincs is :) am meg szívesen járok vásárolni :D 20f
2011. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, annyira jól esik, tényleg. Semmit nem túloztam el, én így látom magamat, rossz tulajdonságokat is írtam, írnék még, csak az a helyzet, hogy azt magunkról mindig nehezebb, ezzel mindenki így van, és nem azért mert öntelt lennék, sőőt, eleve önbizalmam sincs túlságosan :) Még talán annyit tudnék hozzáfűzni, hogy néha sértődékeny vagyok, de aztán belátom, hogy hülye voltam ;), bár egy pasival biztos más lenne, nem tudom, mint írtam, nincs tapasztalatom e-téren :) Képet nem szeretnék, azért mert ez egy anonim oldal :)
2011. dec. 17. 20:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!