Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha a csaj egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a csaj egyértelműen odáig van értetek, akkor csökken a szemetekben?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit látásból ismerek,és köszönni is szoktunk egymásnak. Gyakran szokott nézni,és nagyon bejön nekem. Szeretném megismerni közelebbről,de félek ha elhívnám találkozni,akkor már nem tartana érdekesnek,mondván hogy oda vagyok érte,és így már nincs meg az a "vadászati eljárás",tehát nem izgalmas. Van benne valami,vagy nyugodtan elhívhatom és tudtára adhatom,h bejön nekem? Csúfítja a helyzetet,hogy nemrég még az egyik ismerősével jártam. Nem haverok,de azért néha elbeszélgettek meg minden,és nincsenek rosszban. Rontja ez az esélyeimet?

19/L


2013. ápr. 16. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt hogy találtad ki :?

hülyeség.. ne is gondolj ilyenre

2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tudattam vele. Engem is nézett, lesett, sőt azóta is. Kedvesen, nyájasan beszélt velem és azt mondta, hogy nem akar komolyat. Azóta nem igazán beszélünk, nem szégyenlem magam előtte, de bánom, hogy elmondtam neki, mert akkor nem lennénk némánk...


Azonban mégis jobb, hogy elmondtam, mert így legalább nem okolhatom magam azért, hogy én nem léptem

Szerintem megéri tudatni, ha úgy látod, hogy már lépnie kellene és nem teszi. De készülj fel minden lehetőségre.

2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha oda van értem, az nem, dehogyis :). Ha viszont minden áron meg akar nekem felelni, minden áron tetszeni akar, azaz nincs tartása, akkor igen. Szóval maga a tény, hogy tetszem valakinek teljesen pozitív, de nem tudok komolyan venni olyan embert, aki nem veszi komolyan saját magát.


Pl gimis koromban randiztam egy csajjal, aki sokkal jobban akarta ezt a dolgot, mint én. Lógott egy kereszt a nyakában, hátsó szándék nélkül megjegyeztem, hogy nem is tudtam, hogy vallásos. Mire ő közölte, hogy igen az, de nem igazán gyakorolja a vallást meg, hogy tudja a véleményem a szervezett vallásokról, szóval ha zavar engem, akkor nem hordja. Mondom, te jó ég!

2013. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!