Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mert mindig a jo eberek...

Mert mindig a jo eberek szenvednek? A rosszak altalaban mert gyoznek? Meg csak a sunyi, ketszinu emberek ervenyesulnek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az élet igazságtalan...
2013. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En akarmennyire meg akarom erteni, nem tudom, mert jobb az embereknek hallani a ketszenu es kedves hazugsagot, mint a kegyetlen de igaz hazugsagot.... Ezzel magukat kerik at, es az igazmondokat szidjak le, taszitjak el
2013. szept. 1. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig a hülyéknek leng a zászló, már én is rájöttem.

Nincs igazság.

2013. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a sunyi, kétszínű, rossz emberek már belátták, amit te még nem és tudják, hogy hogyan zajlik a játszma.
2013. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is tudom, hogyan zajlik, csak egyszerűen nem tudom felfogni, és semmi árán nem lennék sunyi, kétszínű ember, inkább a becsület és a büszkeség, mint a sok pénz, de kevés bizalom
2013. szept. 1. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azzal, hogy te becsületesen, a szabályok szerint játszol behozhatatlan hátrányba kerülsz a csalókkal és a hazugokkal szemben.
2013. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még mert sunyik, kétszínűek...


Nem hülyék.

2013. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
/:
2013. szept. 2. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!