Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Tönkre" akarom tenni magam....

"Tönkre" akarom tenni magam. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Nincs semmi különösebb oka, ami eltérne a nálam megszokottól. Egyszerűen egy amolyan tesztként lenne szükségem rá.


Elszeretném érni azt az állapotot, hogy pár napig, de legtöbb egy hétig ne legyek képes normálisan gondolkodni, cselekedni. Tehát olyan állapotba szeretném juttatni az elmém, hogy ne legyek képes tisztán gondolkodni és döntéseket hozni.


Tudom, hogy nagy hülyeségnek tűnhet, de tényleg kiszeretném próbálni. Valaki, aki tapasztalt hasonlót és tippeket tudna adni?


Tegnap vettem be dupla adag nyugtatót, amitől szédültem és olyan lassan reagáltam mindenre, de végül bealudtam miatta. De kezdetnek jó lenne egy hasonló érzés, mint a tegnapi, csak már elfogyott a nyugtató.



2013. szept. 2. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes :P :D vagy szerezz valami könnyű drogot például füvet, de maradj az első variációnál :D
2013. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aki ezt olvassa és ismer, annak csak annyit üzenek, hogy nyugi :)
2013. szept. 2. 17:40
 3/16 anonim válasza:
Koxolj! Az tutira tönkretesz téged!
2013. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es: Már most szerelmes vagyok, de a kérdésben másra gondoltam. Az utóbbi ajánlatod már jobb, viszont nem hiszem, hogy itt drogokról kéne tárgyalnunk, mert szabálysértő lehet. Illetve amúgy sem tudom honnan szerezhetnék.


3-as: Mondom pár napra vagy egy hétre max. Nem akarom az életem elb*szni.

2013. szept. 2. 17:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden nap rugjál be kissé.
2013. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rúgj be. Amúgy orvos már látott?:D
2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem arra, hogy piát vegyek, itthon meg nincs.
2013. szept. 2. 17:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Tehát tudatmódosítást akarsz, de nincs tudatmódosítód, se pénzed tudatmódosítókra. Mégis mit akarsz, mit tanácsoljunk?
2013. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem alszol 2-3 napig. De tovább ne menj!
2013. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Kérdezd meg a pszichiáteredtől. Pff...
2013. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!