Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Vissza akarom...

Mit csináljak? Vissza akarom kapni a barátnőmet

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm egy fél éve el kezdett modellkedni. Ez nem nagy baj,de minden héten legalább 2-3 nap megy. Van hogy suli-időben és nekem kell őt kimagyaráznom mert nem meri elmondani senkinek... tudom hogy örülnöm kéne neki de engem nagyon zavar hogy nem tud hétvégén átjönni hozzám vagy nálunk aludni... és már megmondtam neki de ő szeretné csinálni :( és ami a legrosszabb hogy hétközben este 9-10-ig nincs otthon és így nem tud tanulni..pedig idén már majdnem bukott...mit csináljak? vissza szeretném kapni

2013. aug. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki elkezdd modellkedni, attól még a jegyeinek az átlagját fent kéne tudnia tartani. Azonban ha sikeres, hagyni kell.

Ha vissza akarod kapni, nem sok esélyt látok rá. Szereti csinálni, s úgy tűnik a szüleinek nincs ez ellenére. Max. még azt megteheted, hogy beszélsz vele, s rámutatsz arra, hogy ezzel a jegyeinek a romlására megy. S ha nem jön be ez a modell karrier, akkor nagyon pórul fog járni idővel. Ezután lehet, hogy meg fog utálni egy kicsit. Talán úgy hinné, hogy nem akarod bíztatni és féltékeny vagy rá. Ilyen is megeshet. Később viszont van rá esély, hogy rájön, te csak jót akartál neki.

Egy hamar azonban nem fogod tudni visszakapni szerintem. :( Azért kitartást!

13/L

2013. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( egyébként nekem néha úgy tűnik mintha a szülei miatt csinálná,de ha rákérdezek mindig azt mondja hogy nagyon szereti :/
2013. aug. 16. 17:59
 3/3 anonim válasza:

Sok ember, es foleg nagyon sok kamasz, nem logikus vagy mar tapasztalt tenyek alapjan cselekszenek, mivel nem sok van nekik, hanem inkabb osztonbol es lelki alapotrol fugvenyeben. A baratnodnek most ilyen periodusa van, amikor idot szan arra amit szeret csinalni, talan mas is van a haterben de egy biztos; az tesz amit tud tenni. Egy embert nem lehet kenyszeriteni mast tedjen mint amit tud, akar vagy kepes tennie. Tagadna sajat magat.

Azt o is latja, hogy rosszak a jegyei, ebben neki kell valtoztatnia, es barmit is tessz, ennek a kovetkezmenye o egyedul fogja elni at ( jo vagy rossz ). Neki joga van hibazni, joga van dontenie mit tedjen az eletevel, csak ugy tud tanulni, megismeri sajat magat, tapasztalni es esetleg bolcsebb lenni kesobb. Ezert hagyni kell es ha szereted maradj mellete es fogad el ilyennek. Ha szomoru vagy mert nincs veled az egy dolog, szereted, de hogy szeretned hogy azt csinalja amit te jobbnak latod az mar onzosseg. O ezt valasztott maganak. Mos a helyzet ilyen.

Ha a szulei miatt tessz valamit az is az o dontese. idoben rafog jonni, hogy az amit tesz jo vagy rossz, es ujra fog donteni.

Legy vele amikor szuksege lessz rad, mond neki amit erzed (az o erdekeit latni es nem a tieid), legy neki igazi barat, tars, de az o elete folott hagyd legyen o az aki dont. Erre joga van, es ezt tiszteletben kell tartani. Ugyan ugy neked is.


A baratsag nem attol baratsag, hogy mennyi idot toltjuk egyutt hanem attol, hogy mennyire jo ra gondolni, mennyire jo vele lenni amikor vele vagyunk, mennyire bizhatunk benne, mennyire erezunk hogy hianyzik...

A baratsag nem egy hobby hanem megertes es elfogadas.

2013. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!