Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol van ma már a becsület, és...

Hol van ma már a becsület, és hazugság ellenesség? Miért van annyi hazugság? Miért jó ez? Miért kell?

Figyelt kérdés
miért engedi be mindenki az életébe,hogy tönkre tegyen mindent?Családot,szerelmet,országot,barátságot,üzletet és még annyi mindent amit nem írtam le...Mindenki,mindenhol csak veszít vele,minden területen!!Politika,kapcsolat,táraalom,gazdaság Segítsetek miért nem lehet élni nélküle??

2013. szept. 3. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert csak.
2013. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
,,A kamasz hazukságával védekezik..." bár egyesek azért hazudnak mert önmagukat védik de vanna kegyes hazukságok amik talán a másik ömbizalmát segítik. Vagy magára vállalják a másik rossz tettét. Többféle hazukság van csak nem mindegy milyen.
2013. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
na aki szerint csak..ne is fejtse ki, nem vagyok rá kíváncsi,és az írójára sem!!Ebből látszik nagy hazudozó lehet!!hogy miért nem??...csak...
2013. szept. 3. 14:01
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy ,sok hazugság van,de mindent csak bonyolultá tesz a hazugság még,ha jó szándékú is később,persze ezek mások tényleg,ha szeretetből,féltésből van az más,de nem biztos,hogy jobb lesz így ,az sem...
2013. szept. 3. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Azóta hazudsz, mióta megszülettél. A becsületét pedig 100%-osan senki nem tudja megtartani ebben a világban, mert eltaposnak.
2013. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
védekezésből hazudni meg a leggyávább dolog szerintem!!Amúgy köszi a válaszod!!
2013. szept. 3. 14:05
 7/16 A kérdező kommentje:
utolsó,miért is hazudok mióta megszülettem??mert nem vágom és ha hiszed,hanem nincs hazugság ebben a pillanatban az életemben még önmagam előtt sincs,ezért megcáfolom azt is miszerint eltaposnak,ha nem hazudok ez nem igaz!Lehet élni,csak akarat kérdése a dolog!Mi több csak nagyobb konfliktust és kapcsolatokat zúz szét a hazugság!
2013. szept. 3. 14:07
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyobb kárt okoz!!és félrevezeted a másikat, jobb érzés úgy élni,hogy sosem hihetsz el semmit sehol??Az ország helyzete is a hazugság miatt jutott ide!
2013. szept. 3. 14:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen! És az okostelefonok miatt is!
2013. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
????
2013. szept. 3. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!