Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 25-30 év közötti nőnek...

Egy 25-30 év közötti nőnek milyen a férfi ideálja? úgy értem ki alakult már benne hogy kit "keres" és itt már számítanak az egzisztenciák (mije van, hol dolgozik, anyagilag hogyan áll, meg hasonló dolgok.

Figyelt kérdés

úgy értem ki alakult már benne hogy kit "keres"


és itt már számítanak az egzisztenciák ?


(mije van, hol dolgozik, anyagilag hogyan áll, meg hasonló dolgok.)


2013. szept. 5. 10:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(bocs hogy kétszer írtam le a kérdést.)
2013. szept. 5. 10:56
 2/14 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok.

Az én "ideálom" (ami nem azt jelenti, hogy másokkal szóba sem állok!!!):


- vékony testalkatú, de azért sportosan vékony (nem kockás has, nem óriási széles vállak, de nem is úgy néz ki, mint egy 10 éves kislány)

- kicsit hosszabb haj, olyan fül aljáig érő, kicsit "kócosan"

- kicsit "pimasz" kinézet, mosolygós


Ezek a külsőségek, de ami fontosabb:

- intelligens és művelt, lehet vele beszélgetni, érdeklődő

- nem iszik, lehetőleg nem is dohányzik

- jókedélyű, humoros, "laza" (de persze nem kell átesni a ló túloldalára)

- ugyanakkor kellőképpen komoly is: jövőjét, munkáját illetően tervei vannak, és ezek megvalósításán komolyan dolgozik

- nem azt nézem, hogy milyen diplomája van, vagy van-e, de tanult és művelt legyen, és, mint feljebb is említettem: törekedjen, lépegessen előre, legyenek céljai

- nyugodtan lehet baráti köre, és azok fontosak is lehetnek, nálam nem kikötés, hogy "csak én, és más senki", cserébe nekem is vannak barátaim, és elvárom, hogy ne fojtsuk meg egymást egy kapcsolatban, hanem mindenkinek legyen saját élete is (ami persze nem titok, és nem a félrelépést jelenti, de, ha ő focizni szeret, menjen, csak nekem ne kelljen, mert én nem szeretem. :) Én a színházat szeretem, és, ha ő nem akar velem jönni, semmi baj - persze jó lenne -, de megértem. Ettől még én hadd mehessek.) Ezt azért tartottam fontosnak leírni, mert sajnos sok olyan példát látok magam körül, ahol összenőnek, és külön emberként már nem is gondolnak magukra...

- legyen kölcsönös a megértés, szeretet és tisztelet.


Kb. ennyi.

Tudom, hogy sok elvárásnak tűnik, de ez nyilván a kiindulópont, aztán az más kérdés, hogy egy konkrét személy utána miért fog meg.

2013. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, fontos, hogy azért dolgos ember legyen, de nekem az egyáltalán nem számít, hogy mije van! Illetve jobban örülnék egy nulláról kezdő férfinak, akinek semmije nincs, mint egy olyannak, akinek meg van mindene, de roskadozik a hiteleitől. Az hogy mivel foglalkozik, mivel keresi a kenyerét, nem nagyon érdekel, amennyiben tisztességes a munkája.
2013. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok.

Nekem csak 2 kikötésem van a férfiakkal szemben, legyen elegáns, (vagy félelegáns) és adjon magára.

A többit már a szikra intézi.

2013. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

25 vagyok


Külső:

inkább vékonyabb, középmagas (180 cm körül)

sportosan elegáns öltözködés minimum, adjon magára, hiszen én is adok

leginkább a férfias, szőrösebb fickók tetszenek, rövid barna hajjal, de ez nem kritérium


Belső:

legyen intelligens (szeretem azt érezni, hogy okosabb tőlem), vicces, érzékeny, de domináns, és bírom, ha "nagydumás" :) és én legyek a mindene :P

ezen kívül legyen benne ambíció, szorgalom. Legyenek céljai az életben, ne csak tengődjön.

ja, és nem hátrány, ha családcentrikus, nem szeretem, ha azt kell látnom, hogy egy fickó csúnyán beszél az anyukájával... de ne legyen anyuci pici fia.

2013. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!


az mint jelent hogy anyuci pici fia szerinted ?


vagy szerintetek ?


aki az anyjával él, vagy aki úgy öltözködik ahogy az anyukája mondja, vagy mi ?


ezt sose tudtam értelmezni nőknél, mert soknál mást takar.

2013. szept. 5. 13:41
 7/14 A kérdező kommentje:
de köszönöm hogy eddig is válaszoltatok, ment a zöld kéz.
2013. szept. 5. 13:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy bármennyire is szeret, sosem leszek fontosabb, mint az anyukája. Ha nézeteltérés van, mindig az ő pártját fogja, ha kétfelé kell szakadnia éppen, mindig anya az első. Persze, szeresse az anyukáját, segítse, támogassa, de ésszerű keretek között.

Arról ne is beszéljünk, hogy úgy öltözik, ahogy anya mondja. Ez fel sem merült bennem, felnőtt embernél ez már valóban beteges anyafüggőséget jelentene.

2013. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok. Az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta az én vágyaimat is.. Azzal még kiegészíteném, ha már így szóba került, hogy anyuci pici fia, hogy vagy egyedül éljen vagy, ha otthon törkeedjen arra, legyen célja, hogy függetlenedjen a családjától, tehát ne az legyen a jövőképe, hogy boldogan élek anyuékkal, aztán majd mindannyian odaköltözünk..
2013. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát érdekes hogy pont a monitor előtt ülve kapok erre választ 26 vagyok,én is ilyesmire gondoltam...


"Azt, hogy bármennyire is szeret, sosem leszek fontosabb, mint az anyukája. Ha nézeteltérés van, mindig az ő pártját fogja, ha kétfelé kell szakadnia éppen, mindig anya az első."


ezzel már 17 éves koromban nem volt probléma...

akkor én nem vagyok anyuci pici fia... XD... :)


azért tettem fel a kérdést mert, mert annyi nőt látok mostanság (25 felettiekre gondolok) akik csak azt látják(vagy akarják látni) hogy kinek mennyi pénze van, meg hogy milyen a kocsi, (független attól hogy épp hitelre van) és kevés a szimpatikus, tetszik, megértetem magam vele, hiányzik,szeretem féle hozzáállás,


röviden és tömören, olyan mintha minden a pénzről és az anyagiakról szólna.


na nem untatok senkit az eszme futtatásommal, köszönöm a válaszokat mentek a kezek :)

2013. szept. 5. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!