Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 25-30 év közötti nőnek...

Egy 25-30 év közötti nőnek milyen a férfi ideálja? úgy értem ki alakult már benne hogy kit "keres" és itt már számítanak az egzisztenciák (mije van, hol dolgozik, anyagilag hogyan áll, meg hasonló dolgok.

Figyelt kérdés

úgy értem ki alakult már benne hogy kit "keres"


és itt már számítanak az egzisztenciák ?


(mije van, hol dolgozik, anyagilag hogyan áll, meg hasonló dolgok.)


2013. szept. 5. 10:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"meg hogy milyen a kocsi"



ez hülyeség.... csak az én eszme futtatásom volt...:(

2013. szept. 5. 14:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Én egy 25 éves nő vagyok és már elég konkrét elvárásom alakult ki a férfiak terén. Ez egyáltalán nem a külsőségekben nyilvánul meg, mert volt nekem "csúnya" és szépfiú párom is, a kapcsolat minőségén ez nem javított vagy rontott. Ezért én inkább a személyiségre koncentrálok már.

A számomra ideális férfi:

- céltudatos, pontosan tudja mit és mikor akar, a céljaiért nagyon keményen tud dolgozni és harcolni, nem keresi a kibújókat, vállalja a felelősséget.

- egy nőben a partnert látja, nem a kiszolgáló személyzetet, tehát ő is kiveszik a részét a házimunkában.

- érti a nőben lezajló érzelmi folyamatokat és azokat tudja is kezelni.

- szeretem, ha egy férfinek jó humorérzéke van, és könnyen megtalálja a hangot kicsikkel, nagyokkal.

- legyen családcentrikus és minden körülmények között a család legyen az első.

- Szavak nélkül is tudja, mi van a nőben.


Az anyagiakra kitértél, és lehet nem leszek népszerű, de bizony nagyon fontosak. Én szeretem a sikeres ambiciózus férfiakat, és bizony ez nagyon gyakran jó anyagi körülményekkel jár együtt. Az anyagi biztonság igenis fontos, pláne, ha ez ember már családban gondolkodik.


Szerencsés vagyok, mert ezeket a számomra fontos tulajdonságokat megtaláltam a páromban. Ami érdekes, hogy addig nem volt bennem ennyire tudatos mit is szeretnék, amíg meg nem ismertem. Illetve az évek alatt láttam a környezetemben, hogy mennyi életképtelen, egy helyben vegetáló férfi van, akik azt sem tudják mi kell egy igazi nőnek. Ezek csak megerősítettek, hogy az a férfi van mellettem, akit mindig is akartam.

2013. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nézd meg, hogy amelyik nőnek pénz meg kocsi az elvárás, azoknak mi a végzettségük. Egy emancipált, képzett nő esetében ez nem merül fel, mert tudja, hogy ezt ő maga is megszerezheti.
2013. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, szerintem tévedsz, mert magam is diplomás nő vagyok, jó állással, egzisztenciával. A munkámból adódóan sok sikeres, ügyes férfit ismerek, és magam is ilyen férfit kerestem. Természetesen egy sikeres férfinek nem kell magas iskolai végzettség, mert egy kis leleményességgel anélkül is simán eléri, amit akar.

A párom fiatal kora ellenére nagyon sok mindent elért szinte a nulláról, ezért én nagyon tisztelem és becsülöm. Látom, hogy a családunknak mindent meg fog adni, és ott mellettem, mint egy erős, igazi férj.

2013. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!