Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Nincs elérhetetlen nő, csak...

"Nincs elérhetetlen nő, csak ötlettelen férfiak" c videóval kapcsolatos hasonló személyes tapasztalatok vannak? (Link)

Figyelt kérdés

Biztos sokan ismeritek a következő kisvideót: http://www.youtube.com/watch?v=TiRIK78ICUA


Érdekelnének a tapasztalatok férfiak, illetve nők részéről is hasonló témakörben.(Nem provokációnak szánom a kérdést).



2013. aug. 15. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség. Persze vannak nők, akiknek ez számít, de azzal jobb nem is kezdeni. Ugyanúgy a férfiakról is lehetne ilyen filmet forgatni, hogy a "szürke kis verebet" meg sem látják, viszont ha miniszoknyát húz és kisminkeli magát, akkor egyből megfordulnak utána és udvarolni kezdenek...


Amúgy én már utasítottam vissza két igencsak jómódú férfit, pedig mellettük nem lett volna anyagi gondjaim.

Persze utána a csóróval befürödtem, de legalább szerelemből házasodtam...

2013. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, pedig ebből mekkora nemek harca lesz. :)


Egyébként sincs összhangban a videó címe a tartalmával. Ha úgy tetszik, két külön "kasztból" származó nő és férfi szerepel benne. A fickó kiszemel magának egy olyan nőt, aki szemmel láthatóan a pénzesebb rétegre bukik, a nő meg megerősíti ebben a hitében, és bumm, egy "kategóriába" kerülnek, ennyi az egész. Mindez burkoltan azt hivatott bizonyítani, hogy a nőknek igenis a drága kocsi kell, azaz a millió della. Továbbgondolva elkészíthetnénk ennek a fordított változatát is, először Panna, a takarítónő jelenne meg nyakig begombolt blúzban, felkötött hajjal, szemüvegben, majd mikor a sármos ügyvezető úr le se sz.rja, kimegy, kigombolja köldökig a blúzt, leengedi a haját, kidobja a szemüvegét, és bumm, megtörténik a csoda, életreszóló szerelem.


Gusztustalan, hatásvadász videó. Erősíti a sztereotípiákat, mélyíti a szakadékot a nemek közt. Congrat a készítőknek. (:

(elnézést, hogy nem a konkrét kérdésre válaszoltam, nem sértődök meg a lepontozásért)

2013. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval. De akkor is, belefájdult a szívem.

"Ennyit áldozni, dolgozni egy nőért aki a mindennapi munkád miatt szarba sem vesz, szerintem nem éri meg. Mindenesetre tanulságos kis videó. Tökéletesen bemutatja, milyen anyagias világban élünk."

2013. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Légyszi valaki írja le a videó forgatókönyvét, mert sajnos nem tudom megnézni itt, nem mehetek fel az oldalra! KÖszi
2013. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Aha. Kösz a leírást!

Hát akkor ez egy liba, aki olyat keres, aki pénzeli.

A hapsi meg egy pancser, mert csak pénzzel képes nőt szerezni.

Erre mit mondjak? Megérdemlik egymást."

2013. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arról szól, hogy egy irodában egy munkásruhába öltözött, ott valamilyen karbantartást végző, mackós fickó észrevesz egy csinos, miniszoknyás irodista nőt, aki talán valamilyen főnöki pozícióban is van.

Megpróbálja megszólítani, de a nő csak végigméri, és nem foglalkozik vele.


Majd a pasi felöltözik öltönybe, kibérel a BMW-t, és felszedi a csajt, vacsorázni viszi, utána meg az ágyba.

2013. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eleve nem tetszik a videóban szereplő pasi, akkor sem, mikor szépen ki van öltözvel. Gusztustalan, nagydarab, szőrös, nekem nem kéne.
2013. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Rossz a kisugárzása a pasinak, akár mit vesz fel.
2013. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, ha egy férfi egy éjszakára akar egy nő, akkor igen meg lehet szerezni, mint a videó is mutatja. De mi lesz később? Egy egyszerű kétkezű munkás férfi nem tudja kielégíteni egy ilyen nő vágyait.

Egy ilyen férfi miért nem keres magának egy egyszer és aranyos varrónő leánykát, miért pont egy luxi nő kell neki??? Azzal lehet, hogy nem csak egyéjszakás kaland lenne, hanem egy szép tartalmas kapcsolat.


És amit még nagyon fontosnak tartok, hogy a férfiak ne csak egy nő megszerzésébe öljék az energiát, hanem a megtartásába is.

2013. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!