Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erzeketlen vagyok vagy miert...

Erzeketlen vagyok vagy miert vagyok ilyen? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Mondtak mar többen is hogy,mintha elveznem mas szenvedeset de nemtudom miert van ez Viszont eszrevettem mar magamon en is hogy pl.ha meglatok egy szegeny fogyatekost akkor nevetnem kell de aztan mindig eszembejut hogy ez nem is vicces.Meg volt olyan hogy hallottam egy halal hirt es akkor is elmosolyodtam..es sokszor nemtudom felmerni a tetteim sulyossagat sem.
2013. szept. 7. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy. Nézz utána wikipédián.
2013. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt ugye nem mondod komolyan :D
2013. szept. 7. 01:03
 3/13 anonim ***** válasza:
De teljesen komolyan mondom. Wikipédián mindent megtalálsz a témában. A pszichopatákból hiányzik az empátia és nem képesek felmérni a tetteik súlyát. Teljesen az, amit leírtál.
2013. szept. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van , utana olvastam tenyleg igaz ram par dolog de azert nem minden :( tehetnek ez ellen valamit??
2013. szept. 7. 01:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg javítani lehet rajta, ha nagyon akarod te is, de teljesen nem lehet meggyógyítani én úgy tudom.
2013. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pszichiátert azért ajánlanék, az komolyabban benne van a témában, biztosan többet tud segíteni. Ez azért elég komoly deviancia.
2013. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segitseget mindenkinek!
2013. szept. 7. 01:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy személy voltam végig, de azért nincs mit. xD
2013. szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaa tenyleg bocsi kicsit kesö van mar XD
2013. szept. 7. 01:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor röhögök,ha az áldozatok bokszosok :D,és nem ez nem baj ne változtass rajta,viszont a fogyatékosokat soha ne nevesd ki...
2013. szept. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!