Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokaknak miért baj, hogy én...

Sokaknak miért baj, hogy én nem rajongok lány létemre a kisgyerekekért?

Figyelt kérdés

21 éves leszek.Engem nem tud lázba hozni egy kisbaba vagy egy kisgyerek látványa.Persze cuki,meg nem utálom őket,csak közömbösek számomra.Szeretnék majd gyereket,de nem most.

A velem egykorú lányok annyit beszélgetnek a kisbabákról,már nem is érzem jól velük,mert csak erről tudnak beszélgetni.Mitha vmi várandós anyukák társaságában lennék.Egyik lány ismim most szült 20 évesen.


Komolyan gáz,hogy nem érdekelnek a gyerekek 21 éves létemre?


2013. szept. 11. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Majd érdekelnek, ha eljön az ideje. Úgy néz ki a barátnőidnél már eljött. Az én barátaim örültek annak, hogy én nem voltam ilyen kisbaba mániás, ők is azt mesélték, hogy a lányok többsége meg van veszve a kisbabákért. Aki 21 évesen babákon agyal és babát akar gyártani ma az nagyon el van tévedve. 21 évesen még bőven iskolába kellene járni, nem pedig családot tervezni.
2013. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom!

Előbb tanulni kellene, szakmát szerezni és dolgozni.

2013. szept. 11. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, és főleg nem gáz, egyszerűen csak nem megfelelő társaságot fogtál ki a jelek szerint.
2013. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond veled, te ésszerűen gondolkodsz, nem csak szülsz a nagyvilágba biztos háttér nélkül.
2013. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AnitaCicusss válasza:
Szerintem sem baj. Én se vagyok odáig a baba témáért :)
2013. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz!

35 vagyok, eddig sem es a jovoben sem fogok gyereket, es a gyereksirastol futkos a hatamon a szor, de peldaul rokonok kisbabajat szivesen agyusztalom, amig csendben van es mosolyog eljatszok vele, de sosem beszelgetek roluk es nem vagyom utanuk.

Vannak ilyenek is, nincs ezzel semmi baj.

2013. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!