Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszeruen keptelen vagyok...

Egyszeruen keptelen vagyok megszolalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval.. Az van, hogy most kerultem be a gimnaziumba, uj arcok, baratok. Es mikor bekeveredek egy tarsasagba, vagyis altalaban egesz nap.. Nem tudok mit mondani!! Pedig jobbnal-jobb fiukak..latszik rajtuk, hogy arra varnak, hogy en is hozza szoljak a beszelgeteshez, de nem tudok mit :D rendszerint csak elvihoraszok, aztan a tobbiek meg azon kacagnak ahogyan en kacagok.. :D:D Kozben, meg mikor egy olyannal talalkozom akit regebb ota ismerek csak ugy dolnek belolem a szavak. Ugy csodalom azokat akik idegenekkel is el tudnak beszelgetni! Mit tegyek, hogy en is igy lelazuljak? Persze, ilyenkor nem erzem azt, hogy ideges vagyok es mintha egy gorcsben lennek vagy valami.. Ja, de multkor mikor csak egy paran voltunk, ittunk es ereztem, hogy egy kicsit a fejembe szallt es megeredt a nyelvem.. Ahogy ment ki belolem az alkohol ugy csendesultem el. Olyan furcsa ez.
2013. szept. 12. 20:58
 1/7 anonim válasza:
79%
Régen én is ilyen voltam, sőt, van mikor még mostanában is. De nekem ez elmúlt, kinőttem vagy én nem tudom :D Valamiért felül tudtam kerekedni ezen a "félelmen". Próbálj meg úgy beszélni az emberekkel mintha már ismernéd őket régóta, kezd el mesélni csak úgy magadtól a dolgokat,és gy jön majd a téma, könnyű lesz :) Csak ne parázz rá a dologra, hogy úristen most mit mondjak. :)
2013. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom..:D Minden tolem telhetot megteszek!!
2013. szept. 12. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek, de még van ez az évem itt általánosban :) Inkább már nem is szoktam semmit mondani, csak ha nagyritkán eszembe jut valami... csak a közeli barátaimmal beszélgetek, de nekik is nehezen mondok el dolgokat. Se apámnál, se anyámnál nem szólok bele a "családi beszélgetésekbe" se... mi a francot mondjak? :D
2013. szept. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uhh. Nalam ennyire nem sulyos a helyzet..:D Peldaul en anyanak mindent elszoktam mondani. De itt a minden alatt, tenyleg mindent ertek. :D

Nem is tudom... Talan, majd, ahogy az elozo mondta, kifogjuk noni! :)

2013. szept. 15. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

7:49-es vagyok, anyával én is szoktam beszélgetni, a családi beszélgetést úgy értettem, hogy kiülünk a konyhába négyen, eszegetünk meg beszélgetünk, abba nem szoktam beleszólni.

Hát, remélem, hogy kinőjük :)

2013. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, ertem. :)
2013. szept. 15. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

"ittunk es ereztem, hogy egy kicsit a fejembe szallt es megeredt a nyelvem.."


a GNR híres gitárosa, Slash, egy interjúban (állítólag) bevallotta,

hogy ha nem iszik alkoholt, nem tud társaságban megszólalni.

lám, kimagasló tehetségű, híres embereknél is van ilyen...

2014. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!