Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek az emberektől. Alig...

Félek az emberektől. Alig merek kimenni az utcára, ha többen vannak, nem merek megszólalni, pedig már 37 éves vagyok, van egy kislányom is. Mit tegyek, hogy ez változzon? Egyre rosszabb.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 17:42
 1/5 anonim válasza:
77%
pszichológus
2013. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Kifejthetnéd ennél bővebben is, de a leírtakból én arra gondolok, tippelek, hogy a pánikbetegség valami formája lehet az ok. Van ilyen, hogy az ember, ha elindul otthonról, csak az zakatol benne, tudatosan, vagy tudat alatt, hogy valami rossz dolog fog történni.
2013. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és én is javasolnám a pszichológust, nem szégyen az. Írtad a korod is, ezért is mondom, mert lehet, hogy tizenévesen ezt lekezeli magában valaki, vagy elmúlik magától, de ha az ember minél idősebb, annál nehezebben változik. Főleg segítség nélkül.
2013. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Velem is ez van, csak én 20 évvel fiatalabb vagyok. Bárcsak láthatatlan lennék
2013. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Szociális fóbiád lehet. :(
2013. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!