Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szemüveg van rajtam szimpat...

Ha szemüveg van rajtam szimpatikusabb vagyok az embereknek. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogyha szemüveg van rajtam sokkal kedvesebbek velem az emberek mint nélküle. Persze nem a barátaimra és ismerőseimre gondolok, hanem mondjuk egy gyorsétteremben vagy az utcán. Többen odajönnek hozzám segítséget kérni és ha én kérek segítséget azok az emberek akiknél szemüvegbe voltam kedvesebben válaszolnak. Ezt úgy 2 éve tapasztalom. Miért lehet? Más is tapasztalt hasonlót?
2013. szept. 15. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, de én többfélét tapasztaltam. Valóban sokan nagyon kedvesek, szerintem azért, mert a szemüvegtől értelmesnek és intelligensnek gondolnak, aki nem egy bunkó, hanem kedves az emberekkel. De úgy is jártam már, hogy azt hitték, egy beképzelt okoska vagyok, csak miután beszéltek velem, akkor változott meg a véleményük.
2013. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert a szemüvegtől értelmesnek és intelligensnek gondolnak, aki nem egy bunkó, hanem kedves az emberekkel."


Szerintem is ezért.Egyes bűnözők is szoktak felvenni szemüveget,pont ezért.

2013. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak neked jut eszedbe ilyen, lásd pl az alábbi klasszikus képet (kis angol tudás nem árt): [link]
2013. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!