Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, velem van a baj? Én csinálok valamit rosszul? Tudom, hogy nem sok értelme van a párkeresőn ismerkedni, de van néhány ember, akinek összejött.

Figyelt kérdés
Én is regisztráltam, van is , aki ír, bejelöl, aztán ismerősök leszünk, elkéri a számomat, és utána se szó. se beszéd , eltűnik, pedig előzőleg egész jól elbeszélgettünk.. Miért van ez? Mások által szépnek mondott nő vagyok, nem vagyok se buta, semmi. Nem értem, hogy miért történik ez mindig. Szerintetek?
2013. aug. 23. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy pár napig beszélgetünk, keres, folytatásról beszélünk, vagy legalábbis valami olyanról, ami ezt tükrözi és utána egyik pillanatról a másikra eltűnik...
2013. aug. 23. 13:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig nem hiszem, hogy megijeszteném őket, mert nem nyomulok, stb..
2013. aug. 23. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Millió oka lehet.

1.Azért csinálják ezt, hogy te pánikba ess, és te kaparj utánuk! Ha nem teszed, mész a levesbe.

2. Egyáltalán nem gondolja komolyan, nős, barátnője van, csak szórakozik a társkeresőn.

3. Monitor előtt fényezi a bohócot, csak ehhez keres camsex partnert.

4. Több nővel tartja a kapcsolatot, talált szebbet, jobbat, vagy olyat akit könnyebb ágybacipelni...

Ezek a leggyakoribb okok.

2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Te okos vagy ,ő meg hülye.

:)

Ha akar valamit keres,találkoztok az tán megint találkoztok és végül összejöttök.Én is így találtam rá a páromra ,már 7 hónapja együtt vagyunk,és nem nyomultam rá én ilyen visszafogott típus vagyok. :) Szóval avval nincs baj,ne is legyél rámenős ,legalább kihívás vagy ami általában bejön a pasiknak. :) De közeledni is lehet csak ne vidd túlzásba.

2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz emberekkel próbálkozol ahogy én is 23/f.

Beszélgettem már egy pár csajszival /a legtöbbel még nem is lehetett mert vissza sem írt hameg visszaírt akkor meg ilyen egy szavas válaszokat adott/ akikkel jól elvoltam az első beszélgetés során. Ahogy multak a napok egyre jobban ellaposodott a dolog. Volt 1-2 aki mert is találkozni. Volt egy barátnőm is közülük de nem bírtam a távkapcsot.

Szóval nem tudom mivan az emberekkel....

Valakinek van valami értelmes véleménye ezekről a dolgokról?

2014. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!