Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kegyetlen? 18/F

Hogyan lehetnék kegyetlen? 18/F

Figyelt kérdés
Mivel tudnám megtenni azt hogy a fölösleges érzéseket (szerelem,szeretet,vidámság,boldogság,öröm)kiírtsam magamból.Emellett csak önző,gonosz,bunkó,kegyetlen,lenéző akarok lenni mindenkivel hogy mindenki szenvedjen körülöttem. Úgy érzem hogy barátokra sincs szükségem úgyhogy inkább megpróbálom őket eltávolítani az életemből és csak magamra akarok koncentrálni.

2013. szept. 20. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Idióta már vagy, ez is valami.
2013. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Sárkányidomár, egyre inkább kezdelek megkedvelni a kommentjeid alapján :D
2013. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sok rossz dolgon kellene keresztülmenned. mondjuk állandó verés, megalázás stb...

de még akkor sem biztos.


egyébként meg ha ilyen gondolataid vannak, akkor irány a pszichomókus.


én is gondolkodtam már azon, hogy milyen jó lenne, ha ki tudnám irtani magamból a sajnálatot, megértést stb..., mert fele annyit kapok vissza, mint amit én adok. de sajnos csettintésre nem lehetséges.



ha meg nincs szükséged barátokra, mondd meg egyenesen, hogy sorry nincs szükségem barátra és senkire. marha egyszerű.


de kétlem, hogy hosszútávon jól éreznéd magad.

2013. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen korszaka,majd ráunsz :) Az ember alapvetôen érzô,társas lény,ez belénk van kódolva.
2013. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kérdezőőőőő, megértelek és én is épp most jutottam el erre a pontra, h ezt akarom véghez vinni, amit te, csak én nem akarom, h mások szenvedjenek, csak bunkó akarok lenni, ha rájössz h kell megvalósítani, akkor lécci írd már meg

kösz , 21/L

2013. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na ne kezdjetek itt osztódni.


velem is van olyan, hogy bánom azt, amilyen vagyok. hgy akkor is köszönök valakinek, ha tudom, hogy már ötödjére nem tud visszaköszönni. és ostorozom magam, hogy fejezzem már be ezt a hozzáállást.

de egyszerűen van bennem valami, ami miatt ilyen vagyok és ilyen is fogok maradni.

azzal nyugtatom magam, hogy sokkal különb vagyok az ilyen parasztoktól. mást nem tudsz tenni.


ja, és néha azért megy, hogy én sem köszönök, de közben mondogatom magamnak, ohgy legyek erős, bírjam ki stb...


egyben ez önbizalomhiányra is utalhat. próbálok kedves lenni, hogy szeressenek, elfogadjanak.

2013. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csalódást kell okoznom: arra születni kell :D
2013. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok lekváros uborkát. Az majd kiöli belőled az érzéseket.
2013. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
Dehát már kegyetlen vagy. Kegyetlen hülye az tuti. Egyél sok ringlót kefírrel, úgyis szezonja van. Aztán társaságban fosd össze magad és kend rá mindenkire. Ezzel a barátság és szeretet gondjaid meg is oldódnak. Sőt a bunkóság is meglesz. Esetleg mondd közben nekik, hogy meg sem érdemlik, hogy te lefosd őket így meglesz a lenézés is. A szagtól meg úgyis szenvedni fognak.
2013. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A kérdésedben igazából benne van a válasz... Magadra koncentrálj, állíts fel egy saját értékrendet és aszerint élj. De rakj le valamit az asztalra. Értékrended legyen, "tahó rended". Ha érted mire gondolok... Határozz el dolgokat és aszerint élj. Én is akartam egyszer ilyen lenni, de rájöttem nem én vagyok. Ha belekezdesz, majd rájössz hogy passzol-e vagy sem. A barátokat viszont ne távolítsd el, jól jönnek még. Ha mást nem használd fel őket. Ha úgyse kellenének miért ne? Bunkó meg szerintem ne legyél, a főgonosz mindig elegánsan kegyetlen. Kimérten udvarias, de sosem segítőkész, hacsak az ő érdeke nem kívánja és tudja hogy ő irányítja a szálakat. Ehhez némi műveltségre és hatalomra kell szert tegyél. Szerintem ez alapján menj. Olvass, tájékozódj, tanulj, barátkozz, építs ki kapcsolatokat és legyél meggyőződve róla, hogy Te vagy a legjobb!
2013. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!