Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogy lehetnék...

Szerintetek, hogy lehetnék nyitottabb? Mindenki szerint nagyon zárkózott vagy és igazuk is van, próbálok nyitottabb lenni, de nem megy nagyon kevés önbizalmam van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*nagyon zárkózott vagyok
2013. júl. 20. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam az edzés segít, így ezt javaslom neked is.
2013. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia! Fiú/lány vagy?

Alapvetően ahhoz hogy nyitottabb legyél szükség van arra hogy bízz magadban, meg merj szólalni közösségben stb. Gondolom eddig nem sok pozitív visszajelzést kaptál a külső/belső tulajdonságaidra, ezért sem bízol magadban. Nyilván azon izgulsz, hogy amit mondasz odaillő e, nem e nevetséges stb..

Ne foglalkozz azzal hogy mások vajon mit fognak gondolni, igenis legyen véleményed. És az sem utolsó, hogy legyél vidám, optimista, próbálj minden témánál érdeklődő lenni, tehát ne mujáskodj. Ez így nehezen hangzik, főleg ha tényleg nagyon zárkózott vagy, de próbáld meg :) Segíthet még a sport is, némi önbizalmat adhat ha valamiben jó vagy, de bármi más is természetesen.

Semmit nem veszíthetsz azzal ha érdeklődően beszélgetést kezdeményezel. És ez nagyon fontos!

Persze valószínűleg időbe fog telni, míg nyítottabb leszel, de az első lépéseket neked kell hozzá megtenned.

2013. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok igen tényleg nem merek mit mondani meg megszólalni.A külsőm olyan átlagos a legtöbben úgy 10/7-et adnak rám,de ha szeretnéd küldök egy képet emailban és elmondhatnád a véleményed:)
2013. júl. 20. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
14 évesen inkább ne küldözgesd a fotódat vadidegen embereknek. A nyitottság nem így kezdődik. Inkább a személyes kapcsolataidat fejleszt, ne a neten szerezz "barátokat".
2013. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon lassan tudok beilleszkedni egy új társaságba, utolsó osztályomba kellett 2 év, mire rendesen sikerült, kár hogy el is ballagtam addigra :\. De sokat fejlődtem, és ebben a sport nagy szerepet játszott, meg az ezzel megszerzett fizikum is, de maga az, hogy sokkal edzettebb vagyok mint egy átlag ember, az már sokat dob az önbizalmon. Igaz én fiú vagyok, lányoknak ez nem tudom mennyire válna be.
2013. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok : http://www.youtube.com/watch?v=I6ePL8OFb6M szabadtéri edzés, ami szintén segíti legyőzni a szégyenlős éned :)
2013. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!