Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár osztálytársam azzal...

Pár osztálytársam azzal szokott cikizni, hogy meleg vagyok ami nem igaz. Mit tegyek, hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
Soha nem egyedül teszik hanem ők úgy páran együtt. Nem értem mért engem szemeltek ki tavaly más volt de róla leszálltak.Talán azért engem mert jobb tanuló vagyok mint ők?
2009. márc. 2. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Igen, általában utálják azokat akik mások mint ők.

Ha fiú vagy, szerezz be egy barátnőd, és leszállnak rólad.

2009. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nehéz ezt megfogadni, de ne vedd fel.

annak idején engem is ekezdtek ezzel basztatni,csak azért mert nem teregettem ki hogy volt e bnőm, és ha igen akkor hány..

egyszer épp mikor poénosan rákérdeztek h meleg vagyok-e, félkomolyan bevágtam hogy az hát,hogy ne lennék már, de ezt már megbeszéltük..

aztán abba is hagyták:D mellesleg ezek az emberek ,vagyis inkább közülük 2,immás 11 éve jó barátaim:)

2009. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mivel sikerült elérned, hogy abba ahgyták.de olyan is van, hogy egy ronda tanár teccik nekem szerintük.
2009. márc. 2. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
sz@rd má le
2009. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel hogy ilyen agyilag visszamaradottak mit beszélnek? Engem is mindig cikiztek suliban, lesz*rtam magasról, és mivel látták hogy engem ezzel nem tudnak felidegesíteni abbahagyták és kerestek mást.
2009. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem is elôszeretettel bu.ziztak annak idején, de miután látták, hogy nagy ívben teszek a hülyeségeikre, alábbhagytak vele. Ha meg nem reagál a piszkálódásaikra senki sem, minek mórikálnák magukat? (Az részletkérdés, hogy én tényleg meleg vagyok. :D)
2009. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem sem kifelyezztem idegysít hanem inkább sértő.hogy annyire szánalmasak.
2009. márc. 3. 13:34
 8/9 anonim válasza:
100%

Régen amíg sulis voltam velem is volt ilyen, de mindig a jobbakat b@szogatják;) Két megoldás létezik:

1 nem veszed fel, ne lássák rajtad hogy zavar

2 amikor piszkálnak vele, akkor tegyél meleg megnyilvánulásokat feléjük, csinálj belőle poént. pl: ilyet szólsz be annak aki mondja: "tetszel cuki-fiú" meg hasonlókat. Az első 1-2 alkalommal lehet jobban piszkálnak ettől, de egy idő után megunják ha látják hogy nem idegesítenek fel, ráadásul ellenük tudod fordítani:)

2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülye egy rakáson.

Kár ebbe dologba ennyi energiádat bele fektetned,

vedd lazán. Ne foglalkoz velük.

2010. nov. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!