Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársam hetero én meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam hetero én meleg vagyok. Mit tegyek? Bővebben lent és nemkérek sértő kommenteket!

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy lehet e valami még köztünk a barátságon kivül. Egy csaja sem volt de már kért meg csajt hogy legyen barátnője. Szeretnék tanácsokat esetleg tippeket kérni
2009. okt. 25. 19:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Te b*zi, kikezdesz az osztálytársaddal, akiről tudod, hogy nem ratyi? Mekkora csíra vagy...
2009. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
"Osztálytársam hetero" már az első két szónál elbukott a kérdésed, a hetero attól hetero hogy CSAK az ellenkező neműekhez vonzódik. sajnos esélytelen vagy és ne is próbálkozz ha nem akarod megkeseríteni az életedet a suliban, higgy nekem. 20L
2009. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Ezt csak egy módon tudod kideríteni. Meg kell tőle kérdezni, hogy mit szól a fiúkhoz, vonzódik-e esetleg hozzájuk. Általános kérdést tegyél fel, vagy utalj egy konkrét emberre, de sose magadra.
2009. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
ha ő hetero szerinted lehet valami???? hamár búza vagy, legalább kompenzálnád az eszeddel.......
2009. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
istenem... egyre több a ratyi, mi lesz így a világgal? mondd meg neki mit érzel! remélem jól pofán vág :DDD
2009. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
rendben van. köszönöm a tippeket. és szerintem szakadjon meg a gonosz kommentelő. Ezért sejtem hogy lehet esélyem mert próbált csajokkal összejönni de sose sikerült. még ezzel eggyüt 3 évünk van a suliba (most vok 11.es) és szeretném kideriteni hogy talán öis képes lenne megérteni és belemenni. a melegség nem retardáltság hanem egy életérzés. iennek születik az ember és nemtud választani. Gondoltam rá hogy meglepem valamivel amit szeret és talán egy alkalommal leülök vele beszélni. Még mindig várok hasznos tippeket.
2009. okt. 25. 20:12
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

A melegség nem életérzés, hanem génhiba.

Ha pedig nem akarsz több gondot magadnak, heterókkal főként ne kezdj ki.

2009. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%

Meleg?!


Fiú bevallja az apjának:


- Apám... én meleg vagyok.

- Fiam, van neked jól fizető állásod?

- Nincs apám...

- Van neked villád Rózsadombon?

- Nincs apám...

- Van luxusautód?

- Nincs...

- Hát fiam, akkor te nem meleg vagy, hanem csak egy kis bu*i. :))))))

2009. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
te figyelj már. azért mert nemtudott összejönni csajokkal, te ebből rögtön arra következtetsz h meleg??? nanemár......pofáncsapom magam, komolyan. te télleg nemvagy egy észlény...
2009. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Mit tegyél? Hagyd békén szerencsétlent!!! A végén még beleviszed a rosszba :/
2009. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!