Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki alapból taszítja az embereket?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy alapból taszítom az embereket...pedig nem csinálok/mondok semmi rosszat, mégis mintha már egyből unszimpatikus lennék... kb 1 hónapja kerültem új osztályba(pár embert már ismerek), és eddig 1 ember van aki kedvel, meg 1 akivel kb heti 2szer elbeszélgetek(csoportbontás van és a két csoportnak alig van közös órája, ő a másik csoportban van). Amúgy meg hiába próbálok a többiekkel beszélgetni, mintha ott se lennék, vagy csak nem számítanék és olyan érzés, mintha hiába erölködnék úgy se lesz eredménye.

Kevés barátnőm van egyébként is, és egyiknek se vagyok én a legjobb, vagy csak lejjebb vagyok a "ranglétrán". Életemben eddig egyszer volt legjobb barátnőm, de vele most ott tartunk h jó ha félévente találkozunk meg beszélünk, de már egyébként semmilyen kapcsolatunk nincs..

Valaki hasonló helyzetben?

19/L


2013. szept. 21. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Te még kinőheted,én már 34 évesen nem hiszem :D de már nem is érdekel.
2013. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szintén hasonló helyzetben vagyok. Mindig elkerülnek, más mindig "jobb" nálam, pedig semmi rosszat nem csinálok. Egyszerűen csak nem kellek.
2013. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, nincs kedved privátban beszélgetni kérdező?
2013. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, szívesen beszélgetnék :)
2013. szept. 21. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kérdező?
2013. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pagratan ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Arra mondják általában, hogy negatív a kisugárzása. Azonban az, hogy nem kommunikálnak veled, az nem jelenti azt, hogy taszítanád az embereket. Esetleg túl jelentéktelennek vagy unalmasnak gondolnak.
2013. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen voltam/vagyok. Sokat tanakodtam, hogy mi miatt taszítom másokat. Szerintem közrejátszott az, hogy a túl sok negatív visszajelzés miatt nem mertem barátságosabb lenni, kicsit antiszociálissá váltam és enyhén depressziós is voltam. Egy idő után feladtam, hogy a miértekre keressem a válaszokat és elfogadtam, hogy nem lehetek mindenkinek szimpatikus és túl jutottam ezen. Ma már szinte mindenkire mosolygok, megpróbálok mindenki felé nyílt lenni és ez az én esetemben használt. Próbálj meg többet mosolyogni, és ne agyalj ezen ilyen sokat!

Nem hiszem, hogy reménytelen ember vagy, csak csalódott, így szerintem idő kérdése és lesz legjobb barátnőd is! :)

2013. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!