Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetik ki a "csúnya"...

Miért nevetik ki a "csúnya" embereket, amikor ők nem tehetnek rola h ilyennek születtek?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyat, h az utcán kinevetnek embereket, akik nem épp a legszebb kategóriába esnek. Nem gondolnak bele, h ők semmit sem tettek, hogy ilyenek legyenek, hanem mikor megfogantak,már a génjeikben vokt, h ilyen lesz az arca, az orra, szája, szeme stb. Ez miért nem jut el nekik? Miért kell gunyolodni?
2013. aug. 28. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Számomra undorítóak az ilyen szánalmas emberek. A genetikája miatt kinevetni a másikat? (Bár van, aki a nemtörődömségétől lett csúnya, de az más tészta.) Nem tudom mások hogy képesek ilyesmikre..
2013. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ember.... ez a 21. század. Nem kell ezen csodálkozni. Sajnos nem jut el az agyukig, hogy mi lenne ha egyszer úgy kelnének fel, hogy felduzzad az arcuk és úgy kell elmenniük a városba vagy a suliba. Amíg nem történik velük ilyen addig csak röhögnek, de ha bekövetkezik a baj akkor fordul a kocka. Ha ilyesmi történne az egyik baráti körödben lévő emberrel amit mondtam akkor említsed meg neki, hogy ugye hogy már nem olyan vicces az ha rajtad röhögnek a testi hibád miatt.
2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátaim nem nevetnek ki, és annyira nem vagyok csunya, csak valaki beszol néha. Most nem magamra gondoltam, hanem általánossagban...sajnos hanyatlik a társadalom...
2013. aug. 28. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert rosszindulatuak! A lányok és a fiuk is.

Én még alacsony is vagyok.

2013. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Mert a csúnya emberek nagy része igenis tehet arról, hogy úgy néz ki, ahogy.

Aki nem saját hibájából csúnya, azt sose nevetném ki, én rossz térdekkel születtem, és asszimetrikus fülekkel, de mindent megteszek, hogy kompenzáljam ezeket. Ezek nem mindenki számára lehetségesek, vannak olyan testi hibák, amiket nem lehet elrejteni.


De amikor azt látom, hogy a srác feje tele van pattanással, meg hogy a "lány" a metrón sóhajtozva zabálja a hamburgert, akkor elmosolyodok, esetleg észrevétlenül nevetek, ha barátokkal vagyok.

Én nem tudok futni, bicajozni. Ezzel ki is lőttem a 2 leghatékonyabb edzésmódszert a súlyvesztésre. Mégis tartom a súlyom, nem híztam el.

Neki mégis mi lehet a kifogása? Talán kötelezik arra, hogy ne mozogjon semmit és hamburgert zabáljon?

A pattanásokkal is meglehet küzdeni. Alapból én is nagyon pattanásos vagyok, ha nem törődnék a dologgal órákon át lehetne összekötögetőset játszani az arcomon.


Rengeteg archibán megfelelő frizurával lehet segíteni. Csak ezt is hajlamosak leszarni, úgy mint a többi apróságot, amik igenis fontosak.

A nőknek pedig nem kell szerintem elmagyaráznom, hogy a smink mennyit segíthet, az pedig köztudott, hogy egyes ruhadarabok mennyit segítenek az alakon.


Nem vagyok egészségmániás, metrosex, vagy egyéb "őrült", dohányzom, és iszogatni is szoktam, de arra odafigyelek, hogy ne úgy nézzek ki mint a mosott szar.

Ezt igazán megtehetné más is.

2013. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
2es vagyok. Nem rád értettem, hogy csúnya vagy, hanem hogyha pl. az egyik barátod kinevetne gy testi hibás embert, és egyik nap úgy kelne fel , hogy felduzzadt az arca, akkor mond meg neki, hogy "ugye, hogy ez már nem olyan vicces ha rajtad nevetnek a hibáid miatt..." Érted?
2013. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!