Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kutatások szerint a nők...

Kutatások szerint a nők jobbak a házvezetési dolgokban (főzés, takarítás) szóval nekik kellene csinálni ezt. Érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés

légyszi segítsetek, ez az angolházi de nemtudom mit írjak :D

jó azis ha magyarul írjátok :)


2013. szept. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Sose értettem, h mit vannak oda a nők a házimunkával.

Mosás két kattintás, mosogatás megint.

Porszívózás megint nem nagy kaland.

Ezzel szemben fát fűrészelni, na az már kemény...

Mondtam is már nem egy okoskodó nőnek, h cserélhetünk, berakom a szennyest amíg megfő a tészta, ő addig pakolhatja a méteres fákat ha gondolja...

Valahogy nem akarnak cserélni.

2013. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Méteres fákkal nem mindennap kell dolgozni... AMúgy meg a férfiak ha annyira oda vannak érte, hogy hajj a házimunka semmi, akkor miért nem csinálják minden nap???
2013. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez a maszekom és ahogy mondtam, fel lett ajánlva, h eltekergetem meg válogatom a színes meg nem színes ruhát, ha kell, ő meg mehet pakolni.
2013. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nem a cseréről van szó, gondolom a nőnek is van munkája. Ő miért vezessen még háztartást a munkán kívül???
2013. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

most nem tudom, hogy ezen mit kell így vitatkozni

az egyik nőknek való, a másik férfiaknak és ez így van rendjén

mindegyiknek van könnyebb és nehezebb oldala is

ismerek több családot, ahol fordítva van, vagy ahol az egyik mindent csinál, a másik semmit, de normális esetben a nő házimunkázik és a férfi is csinálja, ami a dolga

2013. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek ellenérvek a nők NŐK :DD ez a dolguk ,meg a kúrás de az más téma igazán ahhoz se kell érteniük
2013. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jobbak szóval nekik kell csinálni. Nincs ellenérv.
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, jobbak szóval nekik kell csinálni. Ha meg mégsem jobbak, akkor van még mit gyakorolniuk...
2013. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!