Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy egyre...

Miért érzem azt, hogy egyre inkább csak, saját magával foglalkozik mindenki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy így volt ez mindig is,és azt is hogy,meg van mindenkinek az élete,és azt is hogy,mindenki ott keres ahol van is...de mindenki a saját érdekeit nyomja folyamatosan... minden építő,gyarapodó, ami őt is segítené amellett is elsétál,mert mindenkinek jobb kell,mindenki első akar lenni,eltaposni még azt is aki eleve hátrányból indult és nem versenytárs..jó megjelenés,öndícséret,beképzetség,szereplésivágy mindenütt,mindenkinél rosszul vagyok ettől és szánom az embereket!
2013. szept. 22. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolog van az életben amit megtanultam csak magaddal foglalkozz és a saját érdekeidet tedd előre mert ha nem akkor szarul jársz
2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ!
2013. szept. 22. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van amit az első is írt. Ha nem a saját érdekeidet nézed, akkor nagyon csúnyán megütheted a bokádat. Valamilyen szinten muszáj önzőnek lenni, különben nem lennénk képesek eltartani magunkat, max nyomorogva. A ranglétrák megmászásához ez elengedhetetlen.

Ilyenkor választhatsz, hogy jótét lélek leszel, de alul maradsz, vagy pedig átgázolsz mindenen, amit csak látsz, de nem lesz tiszta a lelkiismereted.

Ritka az, amikor a kettő egyensúlyban van.

2013. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért azt szeretnéd, hogy veled foglalkozzanak és kinevesséka hibáid(ami persze mindenkinek van), pletykáljanak rólad stb?
2013. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!