Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen tipúsú fiú...

Szerintetek milyen tipúsú fiú illene hozzám külsőleg?

Figyelt kérdés

ugyanis midneki elítél azért h nem magamhoz illő fiúkkal jártam igaz én tudoma legjobban a zismerőseim köréből ha külső nem minden de azért már megkérdezem... hogy ha nem az aki olyan amilyen de annak ellenére rendes akkor külsőségben mégis milyen lenne a hozzám megfelelő...


[link]



2013. szept. 23. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Uram isten de kancsalsag vagy. Nem javasoltak meg műtétet?
2013. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
Hát ha arra vagy kíváncsi h olyan legyen mint te akkor csúnyák előnyben
2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lehet valaki akkora bunkó mint az első válaszoló?

Szégyeld magad!

2013. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
tűröm a kritikát arról szó sincs..csak azért szebben is kilehetne fejezni... de köszönöm 3.
2013. szept. 23. 16:18
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lehet valaki annyira nyalós mint a 3. válaszoló? Ja, .... 20 éves és még 1 bnője se volt... nemszoltam
2013. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen felszínes egy személyiség lehetsz, ha még mindig a külső alapján válogatod meg, h kivel jársz és kivel nem...főleg ha még mások véleménye is érdekel.
2013. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés több sebből is vérzik. Mi az hogy milyen illene hozzád külsőleg? Ha valaki azt írja, hogy szőke, akkor csak szőke fiúval fogsz összejönni? Vagy ha azt írja vörös hajú szemüveges, akkor meg olyat keresel? Hol marad az emberség? Olyan fiúval gyere össze aki neked tetszik, akit szimpatikusnak találsz amiatt ahogyan bánik veled, ahogyan gondolkozik a világ dolgairól, aki meg tud nevettetni, akivel van közös témátok stb., ne pedig olyannal aki "hogy néz ki".

Hú lehet, hogy ezután a kérdés után egyáltalán ne gyere össze inkább senkivel még, mert totál éretlen vagy egy kapcsolatra.

2013. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de mi volt benne a bunko? Kancsal. Nem is kicsit. En is az vagyok, bár mutet utan mar nem annyira lathato. Mellesleg ha valakinek annyi esze van, hogy kirak magáról egy képet nyilvános oldalra, akkor viselje el a kritikát.
2013. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén szólva nem is tudom értelmezni a kérdésedet, mert szerintem nincs olyan, hogy külsőre összeillő emberek. Nem tudhatom biztosan, de a nem hozzád illő alatt, inkább a belső tulajdonságokra gondolhatnak.

Az lenne a lényeg, hogy egy működő, kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatod legyen, az, hogy a párod milyen külsőre nem számít, csak annyi a lényeg, hogy neked tetsszen.

2013. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mondtam , hogy én egy fiút azért szeretek mert olyan amilyen... nem vagyok egyáltalán felszínes..de mindíg kapoma megjegyzéseket ,hogy hogy lehet összejönni olyannal.. és már csak kíváncsi voltam ,hogy akkor kik illenének hozzám...
2013. szept. 23. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!