Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy toshiba satellite l300...

Szentesipeti kérdése:

Egy toshiba satellite l300 2c5 tipusu laptopot hogy tuduk ugy tönkre tenni hogy külsőleg ne látszodjon/vagy inditáskor valami hiba üzenetet irjon?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Tán gariztatni vagy levásárolni akarod? Találd ki magad.
2012. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gariztatni mert van rajt egy kis esztétikai hiba és ha szerencsém van akkor kicserélik xd
2012. nov. 12. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
És próbáltad már így ahogy most van visszavinni és kedvesen (!) megkérdezni, hogy most mi lesz? Ha te okoztad az az esztétikai hibát akkor meg így jártál. De még úgy is van rá esély, hogy kicserélik, csak jó fedősztorit kell kitalálni :)
2012. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

próbáltam már az üzletbe vissza vették több mint 4 hétig náluk volt és vissza küldték hogy amíg nem lesz olyan hibája

amit nem én okoztam addig nem foglalkoznak vele

2012. nov. 12. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
:D Elég furcsák :D Ha gyári hiba az az esztétikai hiba akkor meg kell csinálniuk, vagy ki kell cserélniük. Használd takarón és hagyd túlmelegedni, de még ekkor is leállna mielőtt még baja lenne, de egy próbát megér. Én megpróbálnám még egyszer már nem olyan kedvesen kezemben a garanciapapírral (gyakran idézgetve) visszavinni. (mielőtt még meggyújtanád a laptopot.)
2012. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
90foknál kikapcsol,még azt probáltam hogy biost frissités közbe éram talanitom de a legfrisseb bios van rajt gyárilag
2012. nov. 12. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg visszavinni, ahogy utoljára írtam (idézgetve). Többet nem tudok mondani :/ Ne hagyd magad!
2012. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, végülis mi lett?
2013. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!