Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen tipúsú fiú...

Szerintetek milyen tipúsú fiú illene hozzám külsőleg?

Figyelt kérdés

ugyanis midneki elítél azért h nem magamhoz illő fiúkkal jártam igaz én tudoma legjobban a zismerőseim köréből ha külső nem minden de azért már megkérdezem... hogy ha nem az aki olyan amilyen de annak ellenére rendes akkor külsőségben mégis milyen lenne a hozzám megfelelő...


[link]



2013. szept. 23. 16:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Rakj föl azokról is egy képet, akikkel jártál, elmondjuk mi a baj.

/Biztos örülni fognak neki :)/

2013. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mennyim idős vagy kérdező? Szívesen megismernélek jobban is ha tényleg ez a helyzet: "Mondtam , hogy én egy fiút azért szeretek mert olyan amilyen.."


:$

2013. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezt egyedül csak te tudhatod! Mi nem vagyunk te! De szerintem úgyis érezni fogod, ha olyan emberrel találkozol aki illik hozzád. Amúgy milyen típusú pasik jönnek be?
2013. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

igazából én azokat szeretem akik nagy kokckák.. xboxon ellehet velük szórakozni jófejek és van valamilyen életcéljuk.. nem csak buliznak... ^^ amúgy még szememről annyit h nemtudom h ez akkor most egy rosszul elkapott képet raktam föl vagy tényleg az de tényleg értékelem ahozzászólásokat köszönöm szépen ^^


[link]

2013. szept. 23. 16:41
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt tényleg nem bántásból írom,de hanyagold ezt a rúzsozási technikát.Úgy tűnik 'csókos' szájat akartál csinálni,de az nem megoldás ha csak a szád egy részét rúzsozod ki...inkább próbálkozz alapozóval és szájkontúrral :)
2013. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
annyira nagyon nemszoktam sminkelni magam max szemnél ... de ha legközelebb festema szám rád hallgatok ^^ köszönöm :33
2013. szept. 23. 17:57
 17/24 anonim válasza:

Nekem személy szerint nagyon tetszel, és szerintem én illenék hozzád!Viszont ez most csak egy vélemény volt!

Jelenleg van egy lány akibe szerelmes vagyok!És semmi pénzért nem hagynám el semmiért sem!De remélem lesz olyan párod aki szeretni fog, és el fogsz tudni pörögni vele xboxon!;)Meg hálózatban a gép előtt, vagy csak úgy otthon kettesben!!!Légy boldog azt kívánom!!Nem a külső számít ez tény!!Csak az amit te érzel, és gondolsz!!!

2013. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :). neked is legyen boldog életed^^
2013. szept. 23. 18:50
 19/24 anonim válasza:
Igazán nincs mit!!!!:)És köszönöm!!!Úgy lesz!!
2013. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Könyve.Azok illenének.
2013. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!