Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik egyesek, hogy ha...

Miért hiszik egyesek, hogy ha kijelentik a kérdésükben, hogy csak értelmes válaszokat várnak, trollok kíméljenek, annak lenne bármi értelme is?

Figyelt kérdés
Ez pont, hogy csak még jobban vonzza őket :)

2013. szept. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kik azok a trollok??? Ezt a szót használják a magyar nyelvben? :))
2013. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hinni a templomban kell. Másfelől pedig ez egy stratégia arraaz esetre, amikor nincs idő csépelni a szót és húzni-nyúzni az időt, hanem gyorsan kell akciózni. Ezt nincs mit túltárgyalni.
2013. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akik a neten élik ki magukat,és szivatják a jónépet :D én bírom õket :)
2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 _Jessy_ ***** válasza:
Kérdésfüggő. Pl. ebbe a kategóriába felesleges ilyet írni/kérni. Mert itt csak véleményezel, és a "trollkodás" is egyfajta állásfoglalást tükrözhet.
2013. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert bennük még él a gyermeki naivitás :D
2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van neki értelme. Mert akik értelmes emberként szeretnek poénkodni, trollkodni, akkor hanyagolják ezt a hozzáállást.
2013. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: Te is naiv vagy látom.
2013. szept. 24. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a magam nevébe beszélek. Mert én szoktam trollkodni, de ha odaírják, hogy ne, akkor ott nem teszem. Másokat akarok megnevettetni, nem a kérdezőt idegesíteni.
2013. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!