Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, miért fontos nektek...

Hölgyek, miért fontos nektek annyira, hogy egy férfi pénzes legyen? Jó, nem mindenki ilyen, nem szeretnék általánosítani, de a legtöbb azért igen.

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De azért azt hozzátenném, hogy a nők sohasem pénz miatt dugnak félre. Ott már nagy a baj, ha egy nő lép félre.
2013. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nálam kétszer is megtörtént sajnos,pedig semmi okot nem adtam rá.
2013. szept. 25. 19:48
 13/20 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis te úgy gondolod. ;)
2013. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs mi miatt történt tényleg,de már úgy ahogy túltettem magam rajta.
2013. szept. 25. 19:50
 15/20 anonim ***** válasza:

"Jó, nem mindenki ilyen, nem szeretnék általánosítani, de a legtöbb azért igen."


Röhejes vagy kérdező :D


Az ilyen kérdések a Szerelem, Szex témakörbe valók, ott sírnak a hozzád hasonlók napi szinten.

2013. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

"Mert aki teljesen szegény, nincs semmije, az egyenlő a tutyimutyisággal, gyengeséggel, motivációhiánnyal. Egy igazi férfinak mondjuk 30-40 éves korára el kell érnie azt, hogy fel tudjon mutatni valamit. Persze az is lehet, hogy van munkája, jól keres, csak nem tud megtakarítani, spórolni. Hát ez sem szerencsés. Egy nő nem érezheti magát biztonságban olyan férfi mellett, akit netán neki kell eltartania is."


Elég defektes a logikád. Most egy milliomospalánta, aki örökli az a pénzt és semmit nem kellett érte tennie, amit a rokonai ráhagynak, ugyanúgy igazak lehetnek ezek a jelzők.


Egyébként is. Miért kellene a férfinak eltartania a nőt? Már nem a szocializmusban élünk, vagy a keleti felfogás szerint. Meg hogy van az, hogy ha a nőnek kell eltartania a férfit azt a nő sértésnek veszi, de ha a férfi a nőt kell az természetes.?


Egyébként az csak púder, hogy motiváció meg az ilyen faxszságok. Vagy, hogy fel tudjon mutatni valamit a férfi ekkora vagy akkora....

Inkább a hozzád hasonlók akarnak felmutatni valamit a családi-baráti körnek (és magának)pl egy zsíros bankszámlát, vagy egy shoppingolós-manikürös-pedikürös-fodrász látogatós luxus terepjárót.

2013. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
30%

[link]


Ez a kép, és a mondanivalója is bizonyítja, hogy a motiváció felülírja a józan észt, és a szégyenérzetet:)

2013. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az én párom maga dolgozott meg a millióiért és Ő spórolt, hol ezen, hol azon, felesleges dolgokat nem vett meg. Se magának se nekem. Szóval nem minden nő a pénzéért van egyes férfiakkal. Nekem imponál az, hogy azért, mert neki többje van, nem szórja, issza, pókerezi, tőzsdézi el, hanem gondol arra, ha pl történik velünk valami és nem tudunk dolgozni. Meg tudunk fizetni valakit aki gondoskodik rólunk, ha majd lesz gyerek, tudjuk taníttatni stb.

Nem arról van szó, hogy szegény pasi nem kell. Volt nekem szegény pasim, aki azért volt az, mert nem tudott bánni a pénzével. Szóval?

25/N

2013. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

15.-nek:

1.Nem sírok,kinőttem már abból a korból,hogy ilyenek miatt sírjak.

2.Nem tartom magam röhejesnek,csak feltettem egy kérdést egy témában,ami számomra nem teljesen tiszta,ennyi az egész.

3.Mivel mások a tapasztalataim,nem írhatom azt,hogy a nőknek nem számít a pénz.

Máskor meg értelmes hozzászólást írj,ne csak ide,bárhová ahová még irkálsz vagy ne is írj akkor. Röviden ennyi.:)

2013. szept. 26. 18:00
 20/20 anonim válasza:

"Nem arról van szó, hogy szegény pasi nem kell. Volt nekem szegény pasim, aki azért volt az, mert nem tudott bánni a pénzével. Szóval? "


Azért szerintem egy embert azonosítani egy réteggel, nem okos dolog szerintem. Ez kb olyan mint ha én azt mondanám, hogy nekem volt egy pénzéhes csajom és ezért minden nő qrva. Tudom hogy nem ezt akartad mondani, de kb így jön le.


(Az igaz, hogy sok pénzel jobban lehet bánni, mert ami nincs, azzal nem is lehet bánni:)

2013. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!