Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi kapcsolatfüggőség?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi kapcsolatfüggőség?! Létezik az ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Lassan 2 hónapja ért véget egy majdnem 2 éves kapcsolatom.

A szakításra kb 2 héttel összejött egy egy éjszakásnak induló laza, nyitott dolog, ami később komolyabbra fordult, de mégis vége lett..:/ majdnem egy hónapig tartott ez.

Mikor elváltunk egymástól ezzel a lánnyal is, néhány nap mulva megint elkezdtem randizgatni valakivel. Vele nem történt semmi, csak csókig, ölelésig jutottunk, de tegnap ő vetett véget kettőnknek, olyasmi indokkal, hogy nincs ideje egy komoly kapcsolatra, és én túlságosan is "bulizós" vagyok hozzá...:/


Ez alig 1 napja történt, de a padlón vagyok. Megint nincsen senkim, senki sem szeret, senki nem gondol rám, senkinek nem vagyok fontos...annyira rossz érzés ez, hogy egyedül vagyok...

Nem tudom mi bajom van, de csak ezek járnak a fejembe...(senkinek sem kellesz, senki sem szeret, nem vagy fontos egy lánynak sem)

Tudom hogy lányok, nők körében ez eléggé elterjedt dolog, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugranak, hogy felejtsenek, vagy ilyesmi célból. Valami miatt én is úgy érzem hogy kezdek ilyenné válni. Vagyis kezdenék, mert most senki sincsen aki kedvelne engem, és ha nem is randi, meg járás, de legalább ölelés, puszi, és kibeszélni sok dolgot, annyira jó lenne egy lánnyal..:/



2013. szept. 23. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak annyiban vagyok más, hogy nekem még párom sem volt soha, csak majd meggebedek érte, hogy legyen. 22F
2013. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy függsz másoktól.Neked egyedüllétre lenne leginkább szükséged,hogy tisztázd magadban a dolgokat.Nem egészséges kapcsolatból kapcsolatba ugrálni.
2013. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ha nemvolt még senkid, akkor nem tudhatod milyen kapcsolatban lenni, ergo nem vagy kapcsolatfüggő.

Ez olyan mintha azt állítanád magadról, hogy drogfüggő vagy, miközben még ki sem próbáltad soha...


Nem kapcsolatfüggőség a te diagnózisod, hanem az, hogy hihetetlenül vágysz valakire. Ergo érzelmileg ki vagy éhezve.

2013. szept. 23. 12:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az lenne a legjobb.

De fájó, és sanyargató érzés egyedül lenni..:/ Folyton csak kavarognak bennem ezek a dolgok.

Ha megint elkezdenék randizni, legalább arra a kis időre elfelejthetném ezeket a dolgokat..:/

2013. szept. 23. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Túl hamar jött a szakítás után az új lány.Ezzel csak magadnak ártasz még jobban.Teljesen össze fogsz zavarodni.Tudom miről beszélek.
2013. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

lehet benne valami, mert én is éreztem, hogy korai.

szóval azt mondod, próbáljam meg egyedül egy darabig, bármilyen rossz is?! :(

2013. szept. 23. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyász az kell. Olyan ez, mint temetés után bulizni. Leihatod magad de még rosszabbul jön majd vissza a gyász.
2013. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van,egy kapcsolatot meg kell gyászolni.

Én is mentem kapcsolatból kapcsolatba,majd miután szakítottam,egyedül voltam egy darabig,és jobb érzés volt,mint gondoltam.Megismertem önmagamat,hogy milyen vagyok,mi a jó nekem,mire hogyan reagálok.Előtte sokáig voltam kapcsolatokban.

2013. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolso lany elmenekult toled, mert beilyedt, hogy nem leszel hozza huseges. Gondolom eleg jol nezel ki, es nehezen biznak benned a csajok, foleg ha sokat is bulizol.
2013. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!