Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érdemlem meg a...

Miért nem érdemlem meg a boldogságot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és ki merem jelenteni, hogy sohasem voltam még igazán boldog. Az életem egy kész katasztrófa, csak olyan dolog történik velem, ami rossz.

Mindkét szülő elvesztése, többször megvertek, megpróbáltak már megölni. Soha nem volt még kapcsolatom, csúnya vagyok, buta, az egyetemre is csak önköltségesen vettek fel.

Ha valaki tetszik nekem, az biztos, hogy a legjobb barátnőmbe zúg bele.

Nincs pénzem arra, hogy normálisan öltözködjek, ráadásul kövér vagyok, és pajzsmirigy illetve szívproblémáim vannak.

Az emberek undorral néznek rám, és bármennyire is próbálok kedves lenni velük, átnéznek rajtam, kinevetnek, átvernek, megaláznak.


Nem várt gyerek voltam, valószínűleg ezért van ez. Meg sem érdemlem ezt az életet. Legszívesebben meghalnék, úgy sem hiányoznék senkinek.


2013. szept. 25. 18:43
 1/7 anonim válasza:
Szinte én is ugyan ez vagyok,csak férfiban.:)
2013. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy látom rendesen magad alatt vagy
2013. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt vagy kérdező?
2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kivanok neked sok erot es kitartast. Nem tudom vallasos vagy-e, de ugy gondolom jo ha elhiszed: senki nem kerult ok nelkul a foldre, igy te sem. Elkepesztoen nehez lehet neked, de te megis fent tudod tartani az eletedet, s emiatt felnezek rad. Mindenkinek jar a boldogsag, egyszer biztosan Teged is meg fog talalni. Addig pedig turelmesen varni kell, sodrodni az arral s elviselni az erkolcsileg romlott, csokkent gondolkozasu emberek tarsasagat. Cserebe egy napon megtalalod Øt, aki boldogsagot fog neked nyujtani.


21 f.

2013. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

Lesz jobb is..

És mindennél van rosszabb. Például akinek se keze se lába aztán mégis dartvéder.. :)

Én nem hiszek ebben a sors rizsába ,szerintem csak rossz emberek közt mozogsz.

Én meg megbolondulok a sok értetlen embertől.

Amúgy minden embernek megvan a dolga célja a földön csak nem találják meg. Legyen olyan célod amihez nem kell szépnek lenni. Akkor jön a változás hanem görcsölsz rajta. Mert akkor mégnegatív is leszel.

2013. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, de rossz ezt hallani :(

az erőt az embernek önmagából kell meríteni. egyébként meg olyan, hogy csak rossz legyen valakivel, nem létezik. tudom, hogy most egy tipikus "idegesítő" válasszal jövök, de Afrikában, ahol polgárháború folyik a nők karját levágják, a nőket megerőszakolják, de még a 4 éves kisgyereket is megerőszakolják a partizánok, és az ENSZ meg szemet huny efelett, na ez a legdurvább... örülj legalább annak, hogy nem ott vagy!

és egy használható gondolatot is had' írjak.

először magadat kell szeretned, hogy érezd, hogy mások igazán szeretnek téged. először magadban kell érezned a tehetséget, hogy meg merd mutatni másoknak és mások is lássák.

vannak pojácák, akik olyan okosnak és szépnek hiszik magukat, pedig nem azok, és figyeld meg, mégis vannak "követőik" meg aztán ők "boldogok" az elképzelt világukban, és hiába nem azok amik, mégis annak hiszik magukat.

szóval nézz körbe, és mérd össze magad másokkal reálisan, rá fogsz jönni, hogy nagyon is jó és kíváló ember vagy.

próbáld szeretni és becsülni magad - csak így megy!

2013. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne mi van a kérdezővel. Így 8 év után hogy alakult sorod?
2021. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!