Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem érdemlem meg a valódi boldogságot?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal, akivel nagyon megromlott a viszonyunk, s a szerelem is elmúlt amiatt. A problémám az, hogy nekem a nagy szerelmeim mind plátóiak voltak. 2 plátói, fájdalmas, mégis valahol szép szerelemben volt részem, és 2 viszonzottban, ami akkorát mégsem "ütött". 24éves felnőtt nő vagyok, és nem találtam meg még a boldogságot. Egészen tini korom óta hosszú, egyoldalú, plátói szerelemben "volt részem"... 2 barátom volt még, 1 évig, ill 2 évig jártunk, mégsem éreztem irántuk akkora szerelmet, mint a vizsonzatlanok iránt.

Tudom, bennem is rengeteg a hiba...

Most ismét úgy érzem, rossz "szerelem" kezd kialakulni...azaz a viszonzatlan.

Igényes, érett, okos nőnek tartanak mások, sokan azt mondják, bárkit megkaphatnék, akit akarok. DE EZ NEM ÍGY VAN!! Tetszik egy pasi, de úgy igazán..az illata elvarázsol, a kedvessége, humorossága úgyszint. Rég nem éreztem ehhez hasonlót. Eleinte úgy tűnt, ő sem közömbös irántam, ma már kezdem azt hinni, én képzeltem be,h tetszem neki...

A durva az, h alig ismerem (talán emiatt tetszik? nem hiszem) mégis magával ragad...

Miből tudom meg,hogy én jelentek-e neki valamit? MEgkérdezni nem merem, hisz egyik kollégámról van szó, aki 1 éve dolgozik a cégnél, de nekem pár hónapja tűnt fel úgy igazán. Talán amiatt is, hogy nem rég óta jár a mi irodánkba renszeresen. Akkor vettem igazán észre,mikor felajánlotta,h hazavisz...Olykor úgy érzem, nőként néz rám..de ha mégse?


2013. jún. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezhetném... Volt X kapcsoaltom mindegiykben átbasztak bla bla bla Elnézö vagyok kedves és odafigyelek a nőkre bla bla bla... és még sorolhatnám.


Nézd azzal semmit nem oldasz meg, hogy itt filozofálsz. Ha boldog akarsz lenni akkor magadnak kell a kezedbe venni az irányitást és nem kell álszenteskedni hogy 2jaj deapasinak kell megtennie az elsö lépést" a lof*szt. a Mai Pasikban nicns ennyi tartás meg jonleveltség. Nagyon kevés a normális ember és ha te még normális partnert akarsz akkor igenis fogod magad és leszolitod az utcán vagy ráirsz vagy felhivod vagy akármi. Nő vagy bárkit el tudsz bájolni. Legyél olyan aljas mitn a pasik és igenis használd ki hogy nő vagy. :D És boldog leszel

2013. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Doktor Jo ***** válasza:

Érdekes amit leírtál, és tényleg komoly lehet a dolog, ha ilyen hosszan taglalod. Ismerem azt amiről, beszélsz és át tudom érezni a problémád. De ha van rá egy mód, nekem mindig azt mondták, házi nyúlra nem lövünk, mert az csak a legritkább esetben sülhet el jól. Nem hittem el...kipróbáltam majd 3 hónap múlva telefonálnom kellett "Tesó igazad volt" miért, mert nem lehet különválasztani a munkát az érzelmektől, mert hiába vagy okos, racionális, ha szerelmes leszel akkor ez mind bukó. Mikor pedig vége és elmennél balra eszedbe jut, hogy még is mindennap találkozni fogtok...


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul korrekt válaszokra számíthatsz :)

2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor csalódnunk kell másokban magunkban 10x 20x sokszor míg végre megtaláljuk azt aki mellett tényleg jó.

"24 éves felnőtt nő vagy..." nem 80 éves vagy hogy feladd, fiatal vagy még.

2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Szerelem mindig is nehéz dolog volt :D

Nincsenek racionális magyarázatok a miértre, ha szerelemről van szó.

Főleg nem tudod megmagyarázni magadnak azt, miért őrülsz meg valakiért (illata, személyisége...).

De fiatal vagy még, és higgy abban, hogy valahol vár Rád a Nagy Ő. És egymásra találtok!

Tényleg fiatal vagy még :)


Talán az lenne a legokosabb, ha elhívnád egy kávéra (példa), és elbeszélgetnél róla, óvatosan kipuhatolnád, mit érez irántad, hogy néz Rád :) Talán kiderül, hogy csak nem mer lépni :)


A plátói szerelemről meg csak annyit tudok mondani: az emberbe bele van kódolva, hogy mindig az kell, ami nincsen :) Valahol "izgalmas" az, ha valakit nem kaphatsz csak meg úgy...és ez nem feltétlen jelenti azt, hogy szerelmes vagy belé, lehet, hogy csak "ábrándozol" róla, milyen lenne, ha...

2013. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus csak 24 vagy!!! Nem hinném hogy most ár azt mondhatnád hogy nem találod az igazit.. Ez a pasi meg - próbálj meg felé közeledni nincs veszteni valód ha Ő is szeretné akkor úgyis alakulnak a dolgok , ha meg nem akkor kicsit sz*r lesz... de mész tovább És úgyis lesz majd igazi szerelmed.

A plátói dologhoz hozzáfűzném.. Én is ilyen voltam tini koromban olyan szépen bele tudtam szeretni 1 srácba aztán 3 évig szenvedtem amiatt mert nem lehet semmi.. De így visszagondolva itt tényleg az elérhetetlenre való vágyakozás a fő érzés - Nem hasonlítható az igazi viszonzott szerelemhez - ami tényleg jó érzés :) . Bár Én úgy gondolom, hogy ezt az egész szerelem témát is tanulja az ember kapcsolatok alatt vagy csak az idő múlásával. Szóval ne add fel :)

2013. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!