Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mégis miért érdemlem ki ezt?

Most mégis miért érdemlem ki ezt?

Figyelt kérdés

Tudni kell rolam, hogy egyszeruen nem birom mikor haragba vagyok a szuleimmel, borzalmasan erzem magam meg ki nem bekulunk. Emiatt mindig megcsinalom, amit kernek, es gyakran csak ugy magamtol sutok, fozok, elmosogatok, kitakaritok, kivasalom a ruhakat meg ilyenek. Mindig idobe hazaerek, nem mernek cigizni, inni meg semmit a hatuk mogott, mert utana napokig csak sirnek olyan lelkiismeretfurdalasom lenne es ugyis bevallanek mindent, ahogy magamat ismerem.

Na es a mai nap megigertem a baratnomnek, hogy elkiserem vasarolni (o is mindig eljon velem). Mondtam anyanak, hogy megyek..nem volt semmi gond mondta, hogy persze nyugodtan. A gond csak akkor kezdodott mikor delutan 2kor megkerdezte, hogy mikor megyek. Mondom 3kor indulunk. Azt mondta, hogy az keso (nem ertettem, mert volt olyan is, hogy 4 utan mentunk be), jo aztan vegulis nem veszekedett erte. Feloltoztem szoknyaba meg rovidujjuba, de jott a boru es mondta anya, hogy fazni fogok. Oke.. Felvettem egy hosszunadragot, mondta, hogy vigyek pulcsit is..aaa mondom nem cipelem, nem lesz annyira hideg. Bementunk a varosba tok jol ereztuk magunkat. 6 orakkor hiv anya tok idegesen, hogy mikor akarok mar hazamenni meg, hogy biztos fazok, mert elmentem egy vekony felsobe es amugy is a kutyat is le kell vinni es orditott a telefonba. (nyaron 8ig vagyok elengedve MINDIG sose volt meg ilyen). Persze egybol indultam haza. Ugy csinaltam, mint mindig, mintha nem tortent volna semmi, koszontem nekik bejottem, hogy leulok enni. Anya meg elkezdett veszekedni, hogy remeli jol megfaztam, hogy nem oltoztem fel rendesen meg, hogy oltozzek at es vigyem le a kutyat. Jo mondom csak eszek utana meg leviszem a baratnommel. Erre elkezd ordibalni, hogy elege van a baratnoimbol es ne baratnozzek. Elmentem setalni a kutyaval, hazajottem. Meg mindig probaltam ugy csinalni, mintha nem lenne semmi, de csak folytatta..hogy innentol kezdve nem mehetek a varosba meg, hogy elfelejthetem a barataim, elvette a gepem es a telefonom is el akarja. Aztmondta, hogy elvisz pszichologushoz aki majd berakat nevelointezetbe meg ilyeneket mond. Jo a vegen mar enis veszekedtem vele, nem akartam, de nem birtam hallgatni, ahogy kiabal es en nem tudom, hogy miert?! Szerintetek most miert kapom ezt? Semmit nem csinaltam...es nem mond semmit, csak kiabal es ilyeneket vag a fejemhez!

mellesleg nyar elejen keveset jartam el itthonrol es nem tetszett neki, hogy itthon lustalkodok meg nem hasznalom ki a nyarat. Most meg az a baj, hogy alig vagyok itthon?!

15L


2013. aug. 26. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk, hogy miért csinálja ezt veled, de valószinü, hogy nagy félt és azért a leirásaid alapján.
2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi, hogy pasizol.
2013. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulság:

Nem kell átesni a ló túloldalára, nem kell ennyire engedelmesnek lenni a szülőkkel. Próbálj kicsit önállósodni, még ha anyukád ennyire gyereknek is kezel.

Szép lassan meg kell tanulnod leválni a szülőkről, és kialakítani egy saját értékítéletet. Gyakran nem egyezik az ember véleménye a szüleivel, ilyenkor nyugodtan állj ki magadért, ettől még ugyanúgy szereted őket.

2013. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!