Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért balhéznak annyit a romák?

Miért balhéznak annyit a romák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapban elvétve tudtam úgy hazajönni munkából, hogy ne fussak össze verekedő kisebbségiekkel. Most komolyan: ami eddig eltelt szeptemberből, abban legalább minden más- harmadnap belefutottam a leggyakrabban egymással, ritkábban tökre fehér színű emberrel verekedő cigányszemélyekbe.


A konkrét példák egyébként a verekedésnek, balhénak nevezhető megnyilvánulás széles skáláján mozognak, kezdve az artikulálatlan hangon való üvöltözés után való orrba veréstől, az egymást valamilyen dorongokkal hülyére verőkön át az általános iskolás (alsótagozatos?) kiskölyök fejének a kerítéslemezbe veréséig.A leggyakoribb az, amikor legalább két-három ember leránt egyet, és üti, rúgja a földön fekvőt, de jellemzően ez a földön fekvő is roma.


Ami külön ijesztő, az az, hogy láthatóan éjszaka szaporodnak meg ezek a dolgok. Bár azt nem tudom kijelenteni, hogy nappal nem verekednek az emberek, de abban az időszakban, amiről most írok, napközben egy ilyen esettel nem találkoztam. A helyszín egyébként Miskolc-Avasról a belvárosba tartva, busszal vagy gyalogosan, jellemzően este 9 után.



2013. szept. 26. 07:24
 1/10 anonim válasza:
100%

Mert a vérükben van. Persze tisztelet a kivételnek.

Tudják, hogy nem lesz következménye a tetteiknek, mert ők cigányok és mindent megtehetnek.

Mocskos egy népség!

2013. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hja, hát kérem szépen, Miskolcon mit vártál.

Selyemréten ugyan ez megy. Cigányok gyepálják egymást, de arrafelé nappal is, ráadásul még a hajléktalanok is csatlakoznak néha.

Azért csinálják, mert megtehetik, az átlag polgár nem mer odamenni, szólni, hogy ezt nem kéne, a rendőrök meg persze sehol.

Régebben legalább láttam rendőröket járőrözni, meg néha végigsétáltak az utcán, szétnéztek, akkor nem is volt ennyi balhé, most meg már nem tudom mióta egy rendőrt se láttam.

De gondolom, kihívnám őket, akkor se történne semmi.

2013. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Beltenyészet miatti genetikailag alacsony IQ és az ezzel sokszor együttjáró közep súlyos értelmi deformáltság.

Ők a jövő társadalma. 25 éve feleennyien voltak mint most.Újabb megduplázódásukhoz már csak 20 év kell.Készülj a legrosszabbra.

2013. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért tehetik meg mert már kihaltak a kakastollasok...

Amíg ők ott voltak addig a cigánynak kuss volt a neve,tudták mi az a törvény és tudták,hogy a magyarral nem jó újjat húzni. Akkor is voltak emberi jogok de azok a jogok úgy voltak tisztelve mint a tizparancsolat.

A cigány az csak cigány,ha engetsz neki elveszi az órádat a pénztárcádat a házadat és ha már nincs mit elvegyen elveszi az országodat.

És mi már lassan ott tartunk..

2013. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbbjük ehhez van szokva drogosok erőszakosak, büdösek rajtuk csak az ólom segíthet!
2013. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy érzéketlen vagyok, de engem nem zavar, amikor egymást gyepálják.

Egyébként meg ilyen álszentek, a híres "cigány összetartás" csak akkor működik, ha magyar ellen kell összefogni, amúgy egymást marják szét, ha adományosztás van, egymást püfölik, ha részegek, vagy ha épp összevesztek, vagy ha a másik cigány más faluból, telepről való, mint ők.

Szoktam olvasni egy tanárnő blogját, aki köztük munkálkodik egy alapítványban, ő is leírta már,hogy ha arról van szó , minden mocskot, hazugságot összehordanak egymásra, hogy az alapítvány nekik adjon többet, ne a másik cigánycsaládnak. Ennyit a nagy összetartásról.

2013. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mert agressziv antiszociális közösségben élnek.

Úgy nagyjából olyanok mint az állatok csak tudnak beszélni.

Nem jöttem rá hogy ez a mentalitás veleszületett vagy követendő példa a családban. Semmilyen tudásvágy nincs bennük ,Amit a fehér ember mond az értelmetlen hülyeség.

Felénk is sokan vannak és hasonló viselkedésűek. Nagyon elegem van már belőlük.

Reggel nincs is jobb arra kelni hogy ordenáré módon szitkozódnak üvöltve beszélgetnek úgy egymással hogy én az ellenségeimmel se beszélnék így nem a haverommal.

De amúgy nem csodálkozom hogy állatok mert olyan társaságba a normális ember is egy állattá válik.

Jövőképük nincs élnek bele a világb mert azt hiszik a fehér ember örökké fog segílyt osztogatni nekik.

2013. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Másik dolog.

Féltem a hozzátartozóim tőlük mert ezekben se tisztelet se könyörület. A 70 éves öregasszonynak ugyanúgy nekimennek mint egy 10 éves kisgyereknek. -Persze csoportosan mert egyesével nem jellemző rájuk a ténykedés. (Látni se nagyon lehet 1 et önmagában) Én még nem láttam romát kötözködni verekedni lopni úgy hogy a hátamögött ne állt volna még minimum 2-3.

Az a baj velük hogy védi és eltartja őket ez a rendszer. Ha nem védené már kihalt faj lenne mindenhol.

De az a redvás rendszer nem miattunk van kitalálva hanem az élősködőkért úgy látom.

Ha nem lennének ingyenélő romák már nem itt tartana ez az ország. Szerintem több van belőlük mint aki itthon van még.

2013. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az biztos, amit az utolsó ír, hogy a cigányokban nincs könyörület, kegyetlenek tudnak lenni.
2013. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A válasz igen egyszerű, azért mert romák.Sokkal jobb lett volna, ha az összes tetves cigány ( kivéve az a 0.001 % aki normális ) a gázkamrákban döglik meg.
2013. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!