Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha évente...

Mit gondolnál, ha évente egyszer, ugyanazon a napon felhívna egy idegen és annyit kérdezne, hogy "jól vagy? ", majd a válasz után letenné a telefont?

Figyelt kérdés
Mit gondolnál? És egyáltalán válaszolnál az idegennek?
2013. júl. 15. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer ki fogom próbálni.
2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Félnék. De konkrétan nem tudnám mitől, talán válaszolnék.
2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jaj nem akartam ötleteket adni :D.

Amúgy nem fenyegető hangnemben meg pszichopata hangon kérdezi, teljesen normálisan, mintha érdeklődne, fontos lennél neki.

2013. júl. 15. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
talán valaki a múltadból...
2013. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem, nem történt meg :)
2013. júl. 15. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:

"Hát, so-so, tesó. Hozhatnál pár sört!"


Sose tudni, hátha.

2013. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Akármilyen hangnemben szól bele a telefonba én félnék.
2013. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jah elég hihető lenne mert most van az a reklám mikor a srác felhívja a kölyök énjét és ossza neki hogy menjen be a mekibe mert ott van a jövőbeli felesége meg ilyenek

am meg nemhiszem hogy nagy dobra verném mert nem emlékeznék rá, hogy pont egy éve is telefonált xD

2013. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem már történt ilyen. Egy lány, ha nem is évente, de fél évig havonta min. 1x felhívott. Máig sem tudom, honnan volt meg neki a számom, de mikor felvettem a telefont Zolit keresett, ami pedig nem vagyok, de jól elbeszélgettünk. :)

Később már tudatosan hívott engem, jó arc volt. Aztán egyszer idegességemben belebsztam a telómat a Dunába. Arra nem gondoltam, hogy többet nem fog tudni elérni...

2013. júl. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:DD
2013. júl. 16. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!