Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék kemény balhés...

Hogy tudnék kemény balhés szájkaratés lenni?

Figyelt kérdés

Mindig beszól valaki, pontosabban az osztályomban a keméynkedő gyerekek.

Általánoban is mindig volt aki odaszólt.

És az a poén, hogy azzal szólnak be, hogy hogyan nézek ki(nem tudom, miért baj ez nekik? Tán bejönnék nekik, ha máshogy néznék ki? :D) és nem érdekel, hogy ezzel cukkolnak, de mégis uncsi mikor szünetben azt hallom, hogy a hátam mögött nevetgélnek, hogy "de gáz..." sőt azért is szóltak már oda, emrt "Miért van az a gyerek ennyire kussban? - Biztos bevan fosva... HAHAHAHA!"

Nekem nem megy a szájkarate, mindig többen ugatnak nekem, és egyedül hogy osszak ki 2-3 gyereket? Gondoltam arra, hogy egyszerűen felállok, és szájba vágom őket egy székkel, aztán meglátjuk verekedni mennyire tudnak!

De erről is lemondok, mert nem akarom, hogy esetleg utána 3an kapnának el valahol...


Szóval mindig kiröhögnek, beszólnak, röhögnek a hátam mögött, és úgy hogy halljam, még csak nem is sutyorognak...

És nem tudok, most mit szóljak oda nekik? Hogy mocskos b*zik? vagy szidjam az anyjukat? Azt senki nem szereti.

Egyszerűen én kezdő vagyok ebben a verbális csatározásban, ezek meg már feketeövesek...


Mivel lehet leoltani őket? Semmit nem tudok róluk, csak hogy nagy a szájuk, és szeretnek kötözködni!



2013. szept. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet tanulni. Vagy rááll az agya valakinek erre, vagy nem. Azt semmiképpen ne csináld, hogy összegyűjtesz válaszokat, és azokat mondogatod./Ezt a másik kérdésedből gondolom, hogy tervezed, szerintem azt is te írtad ki./

Majd ha idősebb leszel, kikerülsz az iskolából, és magad válogathatod meg a barátaidat.

2013. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik kérdés?
2013. szept. 26. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Magabiztosan semmibe venni és levegőnek nézni őket a legjobb fegyver,nem kell visszaszólni vagy bármit is csinálni,csak mosolyogni egyet rajtuk.Mindig az a győztes,aki nem tombol,hanem mosolyog.Vállat rándítasz a primitívségük láttán,aztán mész tovább,éled tovább az életed.Nem kell lesüllyedni az ő szintjükre.
2013. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sovány voltam, mindig kötözködtek velem.

elkezdtem karatézni, de senki nem tudta.

középiskolában már országos bajnok voltam,de akkor is nagyon sovány.

elsőben beszólt egy negyedikes , hogy én mit képzelek így meg úgy.

akkor ott helyben tartottam egy rögtönzött bemutatót.

a srác kapott egy mawashi gerit fejre, remegve esett össze mint a kocsonya.

onnantól előre köszönt mindenki a középsuliban.

osztályfőnökin jött már csak ez elő utána egyszer, annyit kérdezett a tanár, h te mit csinálsz szabadidődben...?

annyit mondtam, h most a magyar bajnokság megnyerése utána az eb-re készülök.

ezután 180 fokot vett az életem a suliban, pedig sose keménykedtem senkivel.

2013. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Freestyle rap!:D Azzal kegyetlenül lehet oltani. Legyél kreatív, találj ki vicces, de nyomatékos hasonlatokat. Ha nem undorodsz a raptől, hallgass sokat és gyakorolj még többet!:D
2013. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
úristen, jó nyomi lehetsz....
2014. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!