Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem mondják...

Az emberek miért nem mondják el, mi mennyibe került, kinek mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Mindenki titkolja. ha valaki megkérdezi mennyit fizet a másik, azt mondja semmi közöd hozzá, ha valaki megkérdi mennyibe került a kocsija, ruhája, nem mondja, vagy csak azt mondja, hogy sokba.

De most miért?

Mert ha valaki elmondja két dolgot tapasztalok: Vagy van azm, hogy "csak ennyi? az nem is olyan drága! Vagy van a másik, amikor "bazz, elég jól megy neked, nem mondom!"

Most miért kell titkolni?

Ha tőlem megkérdik, mennyi volt a pulcsim, és emlékszem rá, elmondom, ha 5ezer volt, vagy ha 20... Miért nem szabadna elmondanom?

Netre beütni egy munakőr fizetését, vagy egy autó árát 3 mp...

Úgyi megtudják, ha nagyon akarják.

Miért tikolózik sok ember mégis?



2013. szept. 27. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ha túl olcsó, akkor csóró vagyok, ha túl drága, akkor de jól megy nekem, meg miért veszek ilyen drágát. Az embereknek soha semmi nem jó, bármit válaszolok rá...
2013. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, h ha vkinek azt mondtad, h 20E forint volt a pulcsid, az illető elhordott a hátad mögött mindenféle burzsuly pazarló 9ecinek. Ezért nem szeretnek az emberek erről nyilatkozni.
2013. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, de ha egy pulcsit veszek 1 év alatt. Akkor is az vagyok?
2013. szept. 27. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is az vagy :D
2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert nem mindenkit érdekel,hogy mennyibe kerül másnak a sz@arjai,már bocs.de valakit kimondottan idegesít is.ha meg annyira érdekel utánna nézel,és másokat sem sértesz meg vele.
2013. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem volt gyerekszobád? Nem illik mások pénzügyeire rákérdezni. Nem ők titkolóznak, hanem te vagy modortalan..
2013. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem félnek,hogy elkezdesz kérdezgetni és a pénztárcájukban turkálni.
2013. szept. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Namostmár... itt az én példám:


8 euro 67 centes órabérben vagyok, fövállalkozónál. Ha ezt elmondom, akkor buta prolinak titulálnak, és jönnek az ilyen dumákkal, hogy bezzeg a Jóskapista 10 eurót kap alvállalkozónál, meg valaki legszivesebben pofán köpne, mert a másik cégnél ö csak 8 eurót kap, meghogy hogy képzelem, hogy benzin hozzájárulást is kapok, mikor ö nem, stb... Meg más a szomszéd országban csak 6 euro 80-at kap, meg stb... már rögtön elindul az agyalás...


Meg vettem egy autót 5900 euróért, a szomszéd két hónapja nem köszön. Ha megkérdik, hogy mennyibe került, és véletlen elmondom, akkor tuti lesz valaki aki ugyanilyet tudott volna 2400 euróért, márcsak azért is, hogy a lelkembe gázoljon. De én tudom, hogy 7000 eurót is elkérnek egy ilyenért, még akkor is, ha több kilóméter van benne.De ha nem mondom meg, hogy mennyibe került, akkor azt mondják rám, hogy dögöljek meg, hogy 7000 eurós kocsi van a pitsám alatt. Na most ezután a válasz után is kapni fogok véleményeket.

2013. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Feke88 válasza:

A válasz nagyon egyszerű. Senkinek semmi köze a másik pénzügyeihez. Senki nem tartozik másoknak beszámolóval a keresetéről és a kiadásairól. Tudod, ez magánügy. Elég kényes magánügy!

Ebben kutakodni elég szemtelen dolog.

Ezek olyan dolgok, amire nem illik rákérdezni.

2013. szept. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!