Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen hálátlanok az...

Miért ilyen hálátlanok az emberek?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan emberrel találkozok aki ép és egészséges, van munkahelye, otthona, családja. Mégis elégedetlen az életével! Nem tud örvendeni annak ami van. Az ilyen emberek nem gondolnak bele, hogy mekkora áldás az, hogy egészésegesek? Én szerintem ha egészség van akkor az ember ha AKAR boldogulni tud.. Annyira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek egy ember akinek le kellet amputálni mind a 4 végtagját, miért tud örülni úgy az életnek mint senki más? http://www.youtube.com/watch?v=opWV472p5NQ 18F
2013. szept. 25. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert EMBEREK! Alaptulajdonság. Nem tudod értékelni, amíg el nem veszíted.
2013. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te hálás bagy?
2013. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen
2013. szept. 25. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én értékelem amim van és boldog is vagyok. Ugyanakkor fontos nekem a vágyaim, céljaim megvalósítása. Hogy legyen miért élnem. Sok ember elmegy a lényeges dolgok mellett, elsiklanak fontos dolgok felett, mert ez lett beléjük nevelve. Szüleik által, média által, társadalom által. És pedig alapvetően ilyennek is születünk sajnos. Én, én, én. Egó felső fokon:) Van aki megmarad ezen a szinten. Sokan. És mindig a másé kell neki, mert az szerinte szebb és jobb. Aztán ha az megvan, akkor már nem is tetszik nekik annyira. Aki végtagok nélkül is örül az életének az szerintem előtte sem volt más. A munkahelyemen sok embert látok amputált végtaggal, és egyáltalán nem örül mindegyik az életnek... Más más oka lehet, ki miért hálátlan, de alapvető emberi tulajdonság. Valaki vagy valami vagy kineveli egyes egyedekből, vagy nem. De sok vagy lett:D
2013. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!