Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is feltűnt már hogy...

Nektek is feltűnt már hogy bizonyos emberek meglepően hasonlítanak egymásra?

Figyelt kérdés
Ez valójában össze tettebb mint látszik. Úgy értem hogy mintha kategóriákba lehetne sorolni az embereket, mint például a kutya fajokat, van 1 faj, pl skótjuhász... ugye az alapok ugyanazok, csak a egyiknek például másmilyen a szőre... más színű, orra hosszabb... De mégis mind majdnem ugyanaz a kutya. Nah, mintha embereknél is így lenne... rengetegen hasonlítanak egymásra, feltűnik hogy hasonlít a szeme egy ismerősöd szemére... aztán megnézed és az orra is hasonlít minimális eltérésekkel... szája is... testalkata is... aztán feltűnik hogy hoppá, a viselkedésük is hasonlít, gondolkodásuk, mozgásuk, aztán már úgy érzed hogy az ismerősödet látod 1 kicsit eltérő testben :) Nem tudom értitek-e mire célzok... Nem arra hoggy Jaj ez a fickó hasonlít apámra mert ugyanolyan görbe az orra, vagy ugyanúgy gondolkodik ebben vagy abban... hanem MINDENE hasonlít szinte.
2013. szept. 22. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem párszor:D Előfordul velem is, hogy látok olyan embereket, akik hasonlítanak, sőt szinte ugyanolyanok mint az ismerőseim, csak max pár év van köztük, néha azt hiszem, hogy lehet, hogy egy eltitkolt testvér....>< sokszor olyan nagy a hasonlóság :D
2013. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. szept. 22. 23:39
 3/6 anonim válasza:
Én a tegnap lettem figyelmes erre. De ez azért nagyon fura. Egy tàrsaságban össze ültünk, volt ott egy fickó, egész este nem tudtam le venni róla a szemem annyira meg döbbetett a hasonlóság ô és egy barátom közt. Szinte ugyan az a test alkat, a mozgás, az arc mimika, arc vonások, szemei (max 1árnyalattal világosabb), tekintet, mosoly, még talán a fogai is, fej formája. És még a sapkát is úgy hordta. Ledöbbentem teljesen. Szinte mintha iker testvêre lenne.
2013. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erről beszélek utolsó kommentelő! Tök furcsa :)
2013. szept. 23. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
kb egy hónapja voltam abban a vidéki városban,ahonnan a szüleim származnak,és az utcán sétálva,meg a bevásárlóközpontban a nővéremmel azon nevettünk egész nap,hogy milyen sokan hasonlítanak ránk,rengeteg az ugyanolyan karakter,mint mi és milyen jól odaillünk:).
2013. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. Én is sok embert ismerek, akivel (szerintem) hasonlítunk. Sztárok közül Amanda Seyfried az, akinek az arca hasonló az enyémhez. :)

De gólyatáborban ücsörögtem és bambultam, néztem a többieket, és hirtelen felébredtem, amikor megláttam egy lányt, és mintha magamat pillantottam volna meg! :) Meg az osztályban is van 2 lány, akikkel hasonlítunk, gólyatáborban össze is kevertek minket. :D

2013. szept. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!