Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban idegesíti azokat akik...

Valóban idegesíti azokat akik bunkóznak az emberrel, ha kedvesen viselkedik az ember velük továbbra is?

Figyelt kérdés

Van a haverom, aki nincs jóban egyik régi ismerősével, mert a háta mögött kibeszélte, meg kihasználta, és rájött erre a haverom, és azóta mióta lebukott nem hajlandó semmi kapcsolatot tartani vele, és találkoztak az utcán, ráköszönt, az meg ment tovább egy szó nélkül.

És kérdeztem tőle, hogy "de minek köszönsz neki, mikor ilyeneket mondott rólad másoknak, meg kihasznált téged? Rá se kéne hogy nézz!"

Erre azt mondta nekem: "tudod, az roppantul idegesíti az ilyen embereket, ha köszönsz nekik, kedves vagy velük, és mosolyogsz rájuk továbbra is..."


Igaz ez? Ha valaki szemétkedik az emberrel az idegesítőbb, ha továbbra is kedves hozzájuk, mintha Ő is elkezdene pofázni a másiknak, meg ilyesmi?



2013. szept. 29. 12:45
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Ez tényleg így van. Volt egy illető, aki mindenáron ki akart engem készíteni. Bunkó volt, sértegetett, becsmérelt. Én pedig higgadtan és semleges módon válaszoltam neki. A végén olyan idegrohamot kapott, hogy még a szája is habzott :D
2013. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy van. A valódi jókedv mindig erős jellemről árulkodik :).
2013. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!