Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak ezzel tudnak...

Miért csak ezzel tudnak támadni az emberek?

Figyelt kérdés
Én egy csúnya lány vagyok és ha összeveszek valakivel akkor egyből azzal támad, hogy csúnya vagyok. Miért csak ezzel tudnak jönni?

2013. szept. 30. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit a leggyengébb pontjával támadnak, már a kisgyerekek is, a ducit lekövérezik, a szemüvegest, fogszabályzóst csúfolják. Ilyenek az emberek! Biztos van valami, amiben te vagy jobb másoknál, vágj vissza azzal.
2013. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és biztos van, lesz valaki, akinek te leszel a szép!
2013. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet? szerinten nem vagy csunya:)
2013. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csináld úgy mintha nem érdekelne h az vagy.. én is az vagyon mondják is.. de hé kit érdekel? nem magunk teremtettük magunk.. nekem mindíg csak a hátam mögött mondják.. szemembe mondanák betörném az orrukat leszarnám a véleményüket.. mond meg nekik h attól mert nem vagy bomba nő ugyan olyan ember vagy mint ők.. és sose leszel kevesebb.. sőt !
2013. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A buta és primitív emberek szoktak ilyesmivel dobálózni,akik nem tudnak értelmes érveket felhozni vita közben.Nem érdemes ezzel törődnöd.
2013. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a megfelelö válasz, hogy "Van aki szép, és van, aki okos. Te az elsö kategóriába tartozol, én meg a másodikba!"
2013. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1es és az 5ös válaszoló mondja jól. Az ilyen emberek, olyanok, mint az állatok. De szó szerint. Ha megtalálják a támadási felületet, meg is támadják. Primitív, önbizalom hiányos bunkók...
2013. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!