Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek,...

Miért nem szeretik az emberek, ha kinézek az ablakomon és esetleg épp rájuk nézek mert ott vannak?

Figyelt kérdés
Mi közük hozzá, hogy kinézek a saját ablakomon? Azt hiszik, hogy megfigyelem őket vagy mi? Az egyik idióta még le is akart fényképezni. Az utcán, padon ülő bámészkodók miért nem zavarják őket?

2013. szept. 29. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én is szoktam a párkányra támaszkodva csak úgy bambulni kifelé. Kintről kukkolásnak látszhat, mert messziről csak egy ember alakot látnak a negyediken egy ablakban, és akiről nem látod, hogy hova néz, arról automat azt feltételezed hogy téged néz.

Holott ilyenkor nem embereket pécézek ki és bámulom őket, hanem úgy egyben az egész kilátásra bambulok, ahogy a fák leveleit fújja a szél, meg a szemben levő házat süti a nap, kószálnak az emberek, kutyák, ilyenek, de sose egyvalamit szúrok ki. Engem megnyugtat.

2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vótam az az idióta! Mé zavar, ha lefényképezlek?
2013. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
másokat fényképezni nem illik, különösen a saját lakásukban nem, de még az utcán se. A privát szférájába nyomulsz be ezzel. (más eset, ha valamit fényképezel az utcán és az illető épp benne van a képben)
2013. szept. 29. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam nézni az ablakon. Rádőlök a párkányra félmeztelenül, miközben karba fonom a kezem, és így úgy néz ki, mintha csöcseim lennének. Csak az öregemberek szoktak az ablak alatt ülni a padon, de ők már nem látnak fel hozzánk a negyedikig, pedig biztos lefényképeznék a mellemet.
2013. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretek bámészkodni az ablakon át ill. az erkélyről. A 10-en lakom, így klassz a kilátás. És, igen, szeretem nézni én is a jövés-menést, a természetet / elég sok a zöldterület, és madár is bőven van /.

Anno sok évvel ezelőtt a szemben levő házban egy kiscsaj azt hitte, őt figyelem. Átintegetett, én meg miért ne alapon, vissza. Attól kezdve figyelgetett, pedig eszem ágamban nem volt vele foglalkozni. Pár hónapig tartott a dolog, majd egyszer az utcán kérdezte, hogy miért figyelem? Én persze mondtam, hogy ez nem igaz, különben is, tudja, ki kíváncsi rá...és ennyi volt.

Régen, mikor fent voltak nálunk látogatóban a nagynénémék, az egyik unokatesóm kinézett az ablakon, majd rászólt az apja, hogy az nem való...csodálkoztam is.

2013. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, ez jó!:-)
2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 miért voltál bunkó a kiscsajjal?
2013. szept. 29. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nem voltam bunkó a kiscsajjal, mivel én is nőnemű vagyok,tehát itt nem egy ablakon keresztül lányokat bolondító srácról van szó. Inkább ő volt az, aki jól szórakozott azzal, hogy átkiabálgatott, integetett.

2013. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, hallod, a rokonod apja jó nagy tufa lehet. Mi az hogy nem illik kinézni egy ablakon? Barlanglakó az öreg?
2013. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző: Igen, ezen én is csodálkoztam akkor , miért mondta ezt. Kinek ártasz azzal, ha kinézel az ablakon?

Amúgy tényleg érdekes jellem az a rokon...

2013. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!