Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jönnek hozzátok, veszel...

Ha jönnek hozzátok, veszel fel melltartót, vagy mindig van rajtad otthon is?

Figyelt kérdés
Rajtam nem szokott itthon lenni, de ha valaki szól, hogy jön, akkor veszek fel és akkor takarítok kicsit és átöltözök. Más ezzel hogy van? Mindig normálisan néz ki, vajon csak én vagyok ilyen slampos itthon? De egyáltalán kell melltartó ha jön valaki? Persze ruha alá gondoltam.
2013. szept. 30. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szükséges a melltartó (még fiatal vagy és szépen állnak), akkor nem fontos, feltéve, hogy nem átlátszó, vagy nagyon tapadós felsö van rajtad. Az ugyanis igénytelen, ha a mellbimbód átlátszik.

Ha idösebb vagy, nagy melled van, vagy nem egészen feszes, akkor szerintem alap a melltartó. (Én akkor is hordok, ha egész egyeül vagyok itthon, egyébként nem érzem amgam felöltözöttnek.)

2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én sem veszek fel itthon melltartót. Ha jönnek hozzánk akkor veszek fel, kivéve ha a nagyapám. Őt úgysem érdekli. Max nyáron veszek még fel melltartót ha fehér póló van rajtam és csönget a postás.
2013. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig! 68/F
2013. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig van, akkor is, ha egész hétvégén itthon vagyok. Még akkor is, ha pizsamában akarok maradni, akkor reggel alá kapok egy melltartót. Tudom hogy nem egészséges, de az átlagnál nagyobbak a melleim, és zavar, ha nem fogja semmi... 15/L
2013. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!