Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik egész nap...

Anyukák, akik egész nap otthon vagytok! Hordtok melltartót? Milyet?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akik már nem szoptatnak.
2013. febr. 4. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ahh bra melltartót hordok, nagyon szeretem:)
2013. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Vettem egy vesemelegítőt és azt húzom rá. Nekem tökéletes. :)
2013. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én sport melltartót hordok. És van egy szopis melltartóm is, de azt csak ritkán hordom:)


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Még szoptatok, de amikor nem szoptattam, akkor is sportmelltartót hordtam itthon (meg most is).
2013. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Természetesen igen rendes melltartót mert sportot nem lehet kapni nagyobb méretben. Kaptam ajándékba ezt az ahbrat de az egy vicc pont semmire nem jó.
2013. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok, de nagyon kicsik a melleim így is.

Amikor nem szoptattam, merevítős melltartót hordtam, akkor nem nagyon voltam mondjuk napokig otthon. :O)

Most meg sztreccs pamut-topot hordok, aminek állítható a vállpántja. Jó nagyra van állítva, így amikor szoptatok, csak lehúzom a mellemről. Ilyet hordok ha elmegyek itthonról, akkor is.

2013. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Olyat hordok mint az utolsó válaszoló. Tesco-ban vettem kettes csomagolásban lehet kapni: fekete/fehér és fehér/rózsaszín kombinációban S/M/L/XL méretben. Én az L-eset hordtam míg terhes voltam és szoptattam, mikor nem szoptattam akkor is jó volt mert jól tartja az alakját. Milliószor mostam már ki és még mindig nem nyúltak ki. Állítható a vállpántja, ilyen kis topocska, mell alattig ér, úgyhogy olyan mint egy melltartó. Tiszta pamut, kényelmes.


Ha elmegyek itthonról akkor merevítős melltartót hordok.

2013. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt csak sportmelltartókat bírtam magamon elviselni, most is ezeket hordom. Itthon nagyon jók, kényelmesek. Szoptatás alatt is ezeket viseltem.
2013. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Jégtánc ***** válasza:
Ha itthon vagyok nem hordok.Csak ha elmegyünk sétálni,bár akkor sem mindig.Nekem így kényelmes.
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
otthon én se, csak ha vmi alkalom van és nem pólóban vagyok, hanem szűkebb fölsőben
2013. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!