Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor mivel teszünk jót...

Most akkor mivel teszünk jót a mellnek? Ha állandóan melltartót hordunk (persze éjjelre nem), vagy ha legalább otthon levesszük?

Figyelt kérdés

Betegség miatt elég sokat leszek most itthon, és nekem ilyenkor automatikus, hogy nem veszek melltartót. Nem kényelmetlen nélkülük, mert viszonylag kicsi, 75B-s mellem van. Ha elmegyek itthonról, akkor persze veszek. Éjjel nem hordok.


De itthon legyen-e rajtunk melltartó? Mi árt jobban a mellnek? Ha hordják, vagy ha nem? Én már ilyet is, olyat is olvastam. Hogy ha nem veszünk melltartót, akkor hosszútávon megereszkedik, mert nem tartja semmi, míg mások szerint pont hogy azért fog megereszkedni, mert a melltartóban nem dolgoznak a tartást adó izmok.


Szerintetek?


2012. jan. 3. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, hogy mi a jó, de itthonra nem szoktam én sem melltartót venni, viszont van egy ismerősöm, aki otthon, sőt még alváshoz is sportmelltartót hord. Nekem mondjuk napi 24 órában kényelmetlen is lenne. Szóval maradok annál, hogy itthon nem, ha elmegyek valahová, akkor igen.

Szerintem akinek alapvetően nem túl nagy a melle, az nem tud úgy megereszkedni, hiszen kisebb súly "húzza".

2012. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék, mi az igazság ezzel kapcsolatban. Nekem elég nagyok a melleim (DD/E-s melltartót hordok), ezért sajna "alapból" kissé meg vannak ereszkedve. Nem is nagyon szeretek melltartó nélkül lenni; ha elmegyek valahova, akkor rendes melltartót veszek, itthonra pedig kényelmesebbet, lazábbat. Éjszaka persze nincs rajtam. :)

Egyébként én szoktam mellfeszesítő gyakorlatokat csinálni, amitől ha minden igaz, kicsit megemelkednek a mellek. Remélem, tényleg használ valamit a tartóizmoknak. :))

2012. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a mell igazából csak zsír és kötőszövet, szóval edzeni rá elég nehéz:(

Nekem is viszonylag nagy D-s melltartót hordok, de itthon és alváskor mindig leveszem. Szerintem melltartóban is megereszkedik ha akar hiszen csak alulról emeli a mellet.

2012. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze h zsirbol all a mell, de valalmi azert tartja ott. es ez a valami izom, mellizom. nem feszesebb lesz tole a cici, hanem talan nem ereszkedik meg.
2012. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!