Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van gyógymód szétszórtságra?

Van gyógymód szétszórtságra?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, mit csináljak. Állandóan elhagyom a dolgaimat, sokszor előfordul, hogy valamit leteszek a kezemből, de közben nem is figyelek erre; később meg nem tudom, hová tettem. Rendszeresen elkésem, mert elinduláskor mindig van valamim, amit nem találok. Munkahelyre elfelejtem elvinni a belépőkártyám, a pénztárcámat meg ottfelejtem. A bkv-bérletem hülyülésig keresem, és végül kiderül, hogy mindvégig abban a ruhazsebben volt, amit már kétszer is megnéztem (csak nem elég alaposan) Mit lehet ez ellen tenni? A hozzátartozóim mindig azt mondják, hogy szedjem már össze magam. De azt hogy kell?

2013. szept. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindent felírok magamnak. Előttem van egy papír, rá van írva, hogy reggel mit akarok csinálni, illetve aznapra mik a teendőim, a holmimnak pedig megvan a pontos helye, és mindig oda teszek mindent ahol a helye van. Ha valami kifogy a hűtőből azonnal írom fel, hogy ne felejtsem el.
2013. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Erre gondoltam már én is, de sejtem, hogy mi lenne a sorsa annak a papírnak... :D


Nekem is megvan mindennek a helye, de csak elvileg. Néha elkalandozok gondolatban, és olyankor egészen váratlan helyekre teszek le tárgyakat, mert oda sem figyelek, hogy mit csinálok. Nem tudom, hogyan lehet ezt elmondani.

2013. szept. 30. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A szétszortságra a legjobb gyógyszer az összeszedettség. :D

Vagy a kávé.. :)

2013. okt. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egy kib_szott gyökér vagy. Az ilyeneken nem lehet segíteni, gyökerek is maradnak.
2017. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!