Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy szép családom de...

Van egy szép családom de mégsem vagyok boldog. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy boldognak kellene lennem mert van egy szerető párom, három gyerekem de úgy érzem mégsem vagyok boldog, valami hiányzik az életemből. Gyakran gondolok az öngyílkosságra mert kilátástalannak érzem a jövőt, nincs értelme az életemnek. Hogy miért érzek így azt ne kérdezzétek mert nem tudom az okát megmondani.

Dili dokinál is voltam már de azt tanácsolta kezdjek új életet, ami azt jelenti, hogy hadjam el a családomat. Szerintetek is ezt kellene tennem?


2013. okt. 1. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Először fogalmazd meg, hogy mi a boldogtalanságod oka.
2013. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tul keves informaciot adtal meg, viszont ha a szakember ezt tanacsolta, talan oka volt erre, mivel tobbet meseltel el az eletedrol. A szeretet, orom erzese hianyzik az eletedbol, talan ugy latod, hogy szep, de ures!
2013. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Az életed értelme a gyermekeid.

Keresd a boldogtalanságod okát.

2013. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Van egy párom aki szeret, három gyerekünk akit szintén szeretnek. Nem élünk jól anyagilag de van mit ennünk, van hol laknunk, ki vannak fizetve a számlák. Szóval tényleg boldognak kellene lennem de nem vagyok és nem tudom mi az oka...
2013. okt. 1. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:

Hol dolgozol?Nem lehet, hogy a munkád miatt vagy ilyen?nem találod a helyed a munkahelyen?

A másik ami eszembe jutott: Otthon a család megbecsül? Férjed, gyerekek?

2013. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A pároddal nem próbáltál beszélgetni erről ? Lehet több egymásra figyelés kellene ... Gondolom nem most kezdődtek a gondok .. Utazzatok el kicsit kettesben ... Csak egymásra figyeljetek . Lehet kicsit belefásultatok a hétköznapokba .Nem gondolnám,hogy az lenne a megoldás ,ha elhagyod a családodat ...
2013. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Dolgozol? Van miért felkelned reggel? Van vmi célod?
2013. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Htb vagy?
2013. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Menjetek el nyaralni egy időre
2013. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg gyeden vagyok. Nyaralni menni nincs pénzünk.
2013. okt. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!