Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy jobban...

Mi lehet az oka, hogy jobban érzem magam fiús ruhákban?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg, konkrétan fiúruhákban.

Soha nem voltam az a lányos lány, de az anyukám nyomására az általános végétől nőiesebb, színesebb ruhákat kezdtem hordani. Néha elégedett voltam, ha rendben volt az összkép (nem értek a divathoz, ezért nekem az teljes siker :D), de ennyi.

Viszont fiús ruhákban, vagy konkrétan fiú ruhákban egyszerűen sokkal jobban érzem magam. Eddig azt hittem, a ruha csak ruha, de ez teljesen más, mint a szokott ruháimat hordani, pedig csak pulcsikról van szó, máris jelentősen jobban érzem magam. Szeretnék teljesen fiús cuccokat hordani, mert attól talán csak javulna az énképem, vagy nem is tudom, de félek a környezetem véleményétől...

Mitől lehet ez? Vagy normális egyáltalán? :/

16/lány


2013. szept. 29. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normalis !! Amugy vannak sportosabb/fiusabb női ruhak amikben jól érezheted magad és az megsem fiú ruha:) 14/l
2013. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dettó, nálam is ez van, valamiért én is előnybe helyezem a fiú ruhákat mint a lányos toppokat meg nyári ruhákat.

Én sem tudom megmagyarázni hogy miért... de ha megkéne akkor azért mert valahogy jobb hangulatom lesz tőle, meg hát kényelmesek is. :D

2013. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi abnormális lenne benne...Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad!
2013. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a válasz: mert kényelmesebbek a férfi ruhák, mint a női ruhák :D

Egyáltalán nem meglepő, de azért nem árt ha megtanulsz nőiesen öltözködni, mert azért mégis csak nő vagy.

2013. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi csoda. A fiú ruhák egyszerűen sokkal kényelmesebbek, nem annyira kényesek. Az ember el tudja engedni magát bennük. A környezeted nem azt szeretné, hogy kényelmesen öltözködj, hanem azt, hogy csinos kislány légy. :)
2013. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is igy van,mondjuk az anyukam engedi h ugy jarjak ahogy akarok...En azert szeretem a fiu ruhakat mert kenyelmesek,nem tapadnak ram.

Jarj olyan ruhaban amit kenyelmesnek erzel es sz*rd le magasrol masok velemenyet...

2013. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!