Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek, sok ember miért a...

Az emberek, sok ember miért a háta mögött szapulja a másikat? Ez gyávaság?

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek, aki folyton mondja nekem, hogy az mekkora egy lúzer, meg pancser. Erre ha pont ott beszélgettünk, és jött akiről beszélt, akkor még rá is köszönt.

Tehát a háta mögött az emberről mondja a sok rosszat, de a szemébe nem.

Ezt miért csinálják? Miért szeretik leszólni a másikat, ráadászul úgy, hogy meg se mondják neki?

Megérteném ha valakit utálna, mert a nyakára járnam, és egyszer megmondaná, hogy most már koppj le rólam!

De nem, nekem mondja, hogy az az illető mindenhova követi, és idegesítő.

Miért nem neki mondja?

Szóval mi célt szolgál az, ha valakit nem kedvelünk, de nem adjuk tuttára?



2013. okt. 6. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés!

Tudod én már egyetemista vagyok.Abban reménykedtem,hogy itt már azért felnőttek vagyunk,de ,hogy bevalljam a 90% itt is kétszínű.Látom,hallom. Szőrnyű. Ilyenkor én nem tudom,hogy normális vagyok-e,hogy én nem csinálok ilyet.Valahogy engem figyelmen kívül hagy az,hogy a másik külsejét vagy a ruháját vagy mit tudom én mit leszóljak.Hol érdekel engem más élete? A sajátommal is van elég gond. Nálunk is így megy egyébként...kibeszélés,utálat,aztán ha jelen van az illető dicsőítés,mert félnek tőle,tőlük...-.- Érdekes az egész.

Azt mondják,hogy akik ilyenek azoknak nincs önbizalmuk és,ha másokat leszólnak azzal magukat felsőbbrendűnek érzik.Persze jobb ettől nem lesz az életük. De az ego nő

2013. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kedveli az ember a másikat,akkor ne hangoztassa,vagy mondja a szemébe,mellesleg előző (nem az egyetem teszi,felnőtté az embert).Én évek óta elvgéeztem az Egyetemet,de ha megjegyezhetem ott láttam csak sok féreg,sunyi,gyáva embert,tehát a válaszom,igen!Nem is több,mint gyávaság
2013. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos evvel a problémával én is találkoztam előttem színesek mázasok az emberek hátam mögött meg fú ez ilyen olyan stb lúzer anyával él meg sorolhatnám .Előttem meg kinyalnák a seggem miért van ez tényleg miért nem meri a ember szemébe mondani a másik csak a háta mögött .
2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!