Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem érdemli meg a szeretet?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint bárki más, azt teszem, amit bárki más. Azzal a kivétellel, hogy nincs lelkem.

Nem érzek semmiféle megbánást a tetteim után. Pedig jó pár megkérdőjelezhető dolgot tettem. Képes vagyok szinte bárkit manipulálni és élek is a lehetőséggel. Nem érdekel kiről van szó, csak az a fontos, hogy számomra kedvezően alakuljanak a dolgok. Ez pedig sokszor önkéntelen áldozattal jár mások részéről.

Felemésztem a körülöttem lévőket, anélkül hogy látnák. Egy szörnyeteg vagyok.


2013. okt. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamiféle érzéseid, lelked biztos van, különben nem látnád be, hogy szörnyeteg vagy. És mi a kérdés? Hogy te ezek ellenére megérdemled-e a szeretetet? Biztos van aki szeret. De leginkább attól érdemled meg, akinek te is szeretetet tudsz adni.
2013. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokan szeretnek, de nem érdemlem meg.
2013. okt. 4. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kishal vagy te :) Egyszer jön aki téged fog csúnyán megszivatni. S nem lesz aki segítsen...:/

Bárkit meg kétlem, nem mindenki olyan mint a környezetedbe lévők...

Szeretetet? Érdemelsz... mert lelkileg szegény vagy.

Aki az én elvem szerint nem érdemel : Pedofilok!

2013. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mindenkinek vannak jó tulajdonságai. Lelkiismeretem bevallom, nekem sincs, nem érzek bűntudatot, akkor se, ha tudom, hogy valamit elcsesztem, vagy olyat tettem, amit mások morálisan elítélnének, plusz fogalmam sincs mi a szerelem, kicsit "érzelmi fogyatékos" vagyok. Átverni, manipulálni mondjuk nem szoktam másokat, szimplán mert az egyenesség megkönnyíti az életet és sokkal kényelmesebb.

Talán pont azért, mert nem rejtem véka alá, hogy milyen vagyok, nem szoktak elítélni, se szörnyetegnek tartani.


Ha szörnyetegnek tartod magad, miért érdekel, hogy megérdemled-e a szeretetet?

2013. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az ember alapból nem a legjószívűbb legtisztább teremtmény a világon, de egy biztos, hogy minden embernek van lelke.Mindenkinek! És mindenki megérdemli hogy szeressék.

Én hiszem hogy mindenki tud jót tenni, hogy mindenkiben van jó.

És ha nagyon akarod meg tudsz változni! Csak akarj!

Az hogy ezt bevallottad magadnak elindultál a változás útján.Gratulálok!

2013. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy szeressenek, nem érdekel. Csak jól esett kiírni, mert kikívánkozott a valódi természetem és ha nem itt írom le, akkor valakinek az arcába mondom.
2013. okt. 4. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy pszichopata vagy.
2013. okt. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kiemelik a lelkedet-ami megjegyzem eleinte nagyon rossz "érzés"- akkor egy idő után nem fogsz törődni semmivel és senkivel. Nem tudom, hogy veled történt e ilyen, de a lelked még létezik szerintem, ha meg nem akkor picit fura Oo, de mivel fontos vagy a magad számára ezért még létezik ha jól sejtem. Én csak megpróbálok átlátni az embereken, sokszor megbántottak már, ezért nem bízok senkiben, nem is nagyon barátkozok, de valamiért engem is szeretnek, nem hiszem, hogy én is megérdemelném, de hát ez van, a te állapotod viszonylag jó hiszen nem hagyod magad megbántani, az emberi fajt kihasználod...lényegében megérdemlik... :)
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszek a lélek létezésében:)
2013. okt. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!