Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 37 éves nő vagyok, és nagyon...

37 éves nő vagyok, és nagyon öregnek érzem magam. Nagyon telnek az évek. Tényleg öreg vagyok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy öreg.Egy tapasztalt ,érett nő vagy,és az életed egyik legszebb korát éled meg.Légy büszke magadra és légy vidám,sugározd ki magadból a pozitív energiát.Hidd el mások is észre fogják venni,és ne feledd a szépség belülről fakad,

hiába szép az alma ha belül rohadt,akkor úgy is kiköpi az ember..Utálom a kukacos almát..XD Még 24 éves nő vagyok,de ha elérem azt a kort, amit te,igenis büszke leszek ,mert ne feledd ,minden kornak megvan a maga szépsége!!

2013. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy.Nem vagy öreg :)
2013. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öreg! De nem is szabad erre gondolni, mert akkor nem tudod kiélvezni az adott kor szépségeit. Csak utólag gondolsz majd rá, hogy jaj de jó volt x éve, csak akkor nem értékeltem. Gondolj arra, hogy mindenkinél vannak idősebben is fiatalabbak is. Aki most fiatalabb, az is lesz majd annyi idős, mint te.
2013. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dani900 ***** válasza:
Ez relatív. Mihez képest?
2013. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Dani...Az első válaszoló vok..

Megkérhetlek valamire? Ne szemtelenkedj :)

Ne viszonyítsd a dolgokat,am szerintem tényleg nem feltétlenül korhoz kötött dolog. Én már láttam 50 évesen olyan nőt aki 32 net nézett ki... Na de a férfiak hamar öregszenek..Bi Bi Bi :p

2013. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dani900 ***** válasza:
37%

Nem akartam szemtelen lenni :)


De, egyszerűen ha ilyent kérdez valaki, akkor egyből udvariasan, és álszent módon kéne mindenkinek válaszolnia?

Természetesen nem öreg egyáltalán egy 37 éves nő, inkább csak bökte a csőrömet, hogy minek kérdez meg egy ilyet akárki is, amikor valójában tisztában van vele pontosan, hogy mennyi idős, max nem akarja elfogadni, és itt várja a vigaszt. Ha tévedek, bocsánat, de nem tudok más magyarázatot, ha van, írjátok meg :)

2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Muszáj volt pontozni téged,jó értelembe :)

Jó igazad van,kissé lehet le támadtalak,nem akartam bocsi.

Gondolom te nem félsz az öregedés jeleitől stb??

Én mióta betöltöttem a 18. szülinapom,amit eszméletlenül megünnepeltem XD nos azót jó magam is észre vettem,hogy repülnek az évek,és minden bizonnyal a ráncok is nemsoká megjelennek az arcomon. Be kell valljam egyáltalán nem érdekel. Majd azt mondom magamnak akkor: Voltam szép és fiatal,most érett vagyok és teljes nő az élet nehezebb útjait már bejárva,utána meg már nem az érdekel ,hogy én milyen vagyok,hanem az unokám gyönyörű mosoly milyen szép,és örömködve nézem majd hófehér fürtjeimet a tükörben amit a férfi kit választok,végigsimít...Na nem akarok nyáladzani szóval pontot teszek .

2013. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsédre nőként ez ilyenkor még nem számít. Kivéve ha most akarsz gyereket.
2013. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

nőnek már középkorú,igen.

férfiben a 37 még fiatal ember.

persze ha ilyen 37 éves vagy-

[link]

akkor nem vagy öreg,sőt jobb vagy,mint egy fiatal.

2013. okt. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki öregszik gyorsan.
2013. okt. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!